Autolakovny, lakování aut – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 111 nalezených Filtry

1Autodružstvo Frýdek - Místek3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(166)
Beskydská 704, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme vozy značek Škoda, Seat, Citroen. Autobazar a výkup ojetých vozů. Provozujeme servis, lakovnu, klempírnu. Prodej náhradních dílů. Zajistíme odtahovou službu nonstop.

2AUTOCENT CZ s.r.o.

Zabýváme se likvidacemi pojistných událostí. Provádíme servis a opravy havarovaných vozidel, zajistíme odtah a zapůjčení náhradního vozidla. Vyřídíme nahlášení pojistné události a komunikaci s pojišťovnou.

3Auto Doležal, s.r.o.3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pavlovova 2658/52, Ostrava, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a servisem osobních i užitkových vozů Renault. Nabízíme náhradní díly a příslušenství. Provozujeme karosárnu a lakovnu. Možnost zapůjčení náhradních osobních vozů.

4JANKŮ AUTOLAKY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(50)
Zengrova 510/19, Ostrava, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autolaků, lakýrnického příslušenství a autokosmetiky. Zajistíme míchání barev, autolaků, plnění barev do sprejů a lakovacích tužek.

5AUTOCENTRÁLA s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(66)
Třebovická 5534, Ostrava, Třebovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodej a servisem vozů značky Škoda. Provádíme lakýrnické a karosářské práce, měření emisí a přípravu na STK. Dále zajistíme montáž zabezpečovacích zařízení, pískování skel, mytí a čištění vozidel.

6AUTOLAKY NYTROVÁ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(58)
Sirotčí 508/16, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autolaků, lakýrnických pomůcek a doplňků. Spolupracujeme s výrobci AKZO NOBEL, IVAT, PPG a RANAL. Provádíme lakýrnické práce.

7Mokroš Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Františka a Anny…, Ostrava, Svinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, pneuservis a autopůjčovnu osobních automobilů, dodávek a užitkových vozů. Zajistíme karosářské a mechanické práce, opravujeme klimatizace, spojky, brzdy, měníme rozvody, oleje a jiné.

8Volčík Petr- Autolakovna Luxfarb1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Světlovská 300/44, Ostrava, Proskovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme lakýrnické a karosářské práce, lepení plastů. Lakování provádíme na osobní a užitkové vozy, garážová vrata, veškerý nábytek, ocelové konstrukce.

9Turcomm - truck servis s.r.o.

U Řeky 859, Ostrava, Hrabová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujme autorizovaný servis osobních a nákladních automobilů Iveco s certifikací ISO 9001. Prodáváme vozy, originální i alternativní náhradní díly. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, STK, a měření emisí.

10Hellstein Roman

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Těšínská 1570, Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní služby v oblasti autoskel. Opravujeme, měníme, prodáváme a tónujeme skla. Nabízíme bezplatné výměny autoskel z pojištění.


Firmy v dalších lokalitách


Autolakovny, lakování aut v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Autolakovny, lakování aut najdete 111 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 100 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 33 firem v regionu Moravskoslezský kraj.