Autolakovny, lakování aut – Olomouc

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc,Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma Rolomatic spol. s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

3HOPAX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 106 , Červenka Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a autolakovny. Nabízíme přípravu k provedení STK a měření emisí.

4Auto Kubíček s.r.o. (pobočka Olomouc)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1224/24 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis nových i ojetých automobilů Renault a Dacia. Nabízíme náhradní díly, práce karosářské a lakýrnické. Vykupujeme starší vozidla, provozujeme pneuservis.

5Kočka Filip-KT autoservis

Dolní hejčínská 47…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a mechanické opravy všech značek, karosářské práce, pneu servis, elektroinstalace, montujeme tažné zařízení, servis klimatizací. Nabízíme poradenství nákupů vozů, znalecké posudky – soudní znalec. Odtahová služba non-stop.

6Autolakovna autoopravna MI-DO

Provádíme lakování osobních vozů, dodávek a motocyklů. Dále provádíme také nástřiky dutin a spodků vozů. Provádíme veškeré lakování dle Vašeho přání. Lakování dveří, rámů, kuchyňských dvířek a ostatní.

7Sedláček Jiří, autoklempíř

Uničovská 2349, Šternberk
Dnes už má zavřeno

Specializuji se na lakování aut, karosářské práce, míchání barev, svařování plastů. Lakuji všechny typy osobních automobilů, dodávek., svařování plastů, lakování příslušenství.

8Kukula Jaroslav- JK TOP LAC

Poskytujeme služby míchání autolaků, prodej autokosmetiky, tmelů a lepidel.

9Cvetan Miroslav - C a V SERVICE

Nabízíme lakýrnické práce, lakování aut a motorek, opravy a renovace laků v nejvyšší kvalitě. Dále se zabýváme autoklempířstvím, karosářskými pracemi. V neposlední řadě do našeho portfolia zahrnujeme svařování, lepení a opravy motoplastů.

10Komárek Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svésedlice 63, Svésedlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoopravna poskytuje komplexní služby v oblasti: autoservis, pneuservis, oprava karoserie, geometrie kol, příprava na STK, oprava brzd, výměna oleje i rozvodů a tak dále. Pro Vaše vozidlo si přijedu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Autolakovny, lakování aut v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Autolakovny, lakování aut najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Olomouc.