Zubní technika – Morava

Zubní technik je odborník, který se specializuje na výrobu a opravu zubních náhrad. Jeho práce je velmi důležitá pro pacienty, kteří potřebují zubní protézy, korunky, můstky nebo jiné zubní náhrady.

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

1SINTEO Dental s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Rybkova 338/9, Brno Bezdlužná

Za vznikem SINTEO dental CAD/CAM center stojí několik odborníků, kteří mnoho let sledovali dění na dentálním trhu a řešili jeho aktuální otázky, a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Centrum SINTEO se pohybuje ve stomatoprotetické oblasti, jejími zákazníky jsou zubní laboratoře.

2DEPODENTAL CZ, s.r.o. - dentální potřeby

Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na trhu s dentálními potřebami působíme již od roku 1990. Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, nebo poštou dle dohody a objednávky.

3Kovářová Stanislava - zubní technik

Blanenská 982, Kuřim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologická laboratoř.Zubní laboratoř zdravotnické zařízení, povětšinou vyrábíme pro lékaře stomatology zubní náhrady.

4DN FORMED Brno s.r.o.

Hudcova 487/76a, Brno-Medlánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fittnes centra. V oblasti obchodu pokrývá široký sortiment zboží v několika zdravotnických oborech. V minulém období došlo k výrazné…

5MEDEMA s.r.o. - dentální technika a materiály

Prodáváme materiály a techniku pro stomatologické ordinace a zubní laboratoře. Zastupujeme světově významné značky v oboru. Nabízíme zajištění laboratorních kurzů pro zubní techniky v akreditované zubní laboratoři.

6Danedent s.r.o.

Za divadlem 587/4, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zhotovujeme veškeré protetické fixní a snímatelné náhrady Fixní náhrady z tvrdokovu a metalokeramiky a celokeramiky a sklokeramiky s použitím skleněných pilířů a zásuvných spojů a implantátů a děláme snímatelné náhrady flexite z pružného plastu.

7Miroslava Svobodová

Provozujeme a nabízíme služby zubní laboratoře.

8Ridere s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Minská 921/8, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby praktické zubní lékařky a provádím instruktáž a odstranění zubního kamene ultrazvukem a také bělení zubů i fluoridace i dále pískování. Provádíme komplexní stomatologickou péči v oblasti prevence, záchovné stomatologie, endodoncie, protetické stomatologie a chirurgie. V našem…

9ICHTYS DENT s.r.o. - stomatologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Vodní 258/13, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Provádíme konzervační stomatologii, bělení zubů i …

10Poliklinika MUDr. Rudolfa Kropáče, s.r.o. - Stomatologická laboratoř

Stomatologická laboratoř se nachází v poliklinice MUDr. Rudolfa Kropáče v bněnské části Veveří, kde se zabýváme výrobou zubů a zubních náhrad.


Firmy v dalších lokalitách


Zubní technika v lokalitě Morava – detailní popis

Zubní technik musí mít vysokou úroveň manuální zručnosti a preciznosti, aby dokázal vytvořit zubní náhradu, která bude co nejvíce odpovídat přirozenému zubu. Musí být schopen pracovat s různými materiály, jako jsou kovy, keramika, pryskyřice a další.

Zubní technik musí být také schopen spolupracovat s dentálním technikem a zubním lékařem, aby zajistil co nejlepší výsledek pro pacienta. Musí být schopen poradit s výběrem materiálu a navrhnout vhodnou zubní náhradu pro konkrétního pacienta.

v oblasti Morava je možné najít několik zubních techniků, kteří nabízejí své služby. Mezi nejznámější patří například:

1. Zubní technika Morava - tato firma se specializuje na výrobu zubních náhrad a má dlouholetou zkušenost v oboru. Nabízí širokou škálu služeb, včetně výroby korunek, můstků, implantátů a protéz.

2. Dentální laboratoř Morava - tato laboratoř se zaměřuje na výrobu zubních náhrad a spolupracuje s mnoha zubními lékaři v oblasti. Nabízí vysokou kvalitu práce a rychlé dodání zubních náhrad.

3. Zubní technik Petr Novák - tento zubní technik má vlastní laboratoř v oblasti Morava a nabízí výrobu zubních náhrad na míru. Je známý pro svou preciznost a kvalitu práce.

Zubní technik je důležitým článkem v oblasti zubního lékařství a jeho práce je nezbytná pro mnoho pacientů. Pokud hledáte kvalitní zubní náhradu, je dobré se obrátit na zkušeného zubního technika, který vám pomůže najít nejlepší řešení pro vaše potřeby.