Zubní péče – Morava

Zubní péče je důležitou součástí každodenní hygieny a zdraví. Správná péče o zuby zahrnuje pravidelné čištění, návštěvy zubního lékaře a správnou výživu.

1–10 firem z 339 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2MVDr. Jaroslav Kučera, CSc. - Veterinární ošetřovna PET

4.9
★★★★★
★★★★★
(104)
Běloruská 575/2, Brno-Bohunice Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace se kromě klasické veterinární péče (čipování, očkování, odčervení, chirurgie, ..) specializuje na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění psů a koček. Využíváme moderní a šetrné metody, díky kterým minimalizujeme stres našich zvířecích pacientů a zároveň jsme schopni nastavit…

3MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(644)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

4Lékárna Boršice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Boršice 306 , Boršice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kompletní lékárenská péče a poradenství o lécích. Prodej vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotní obuvi, hygienických pomůcek a přípravků pro upevnění zdraví.

5MVDr. Rudolf Šetka1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Palackého 291 , Fulnek Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme veterinární péči pro psy, kočky či jiná drobná zvířata. Specializujeme se na gynekologii malých zvířat, veterinární péči skotu a péči o prasata. Provádíme chirurgické intervence, diagnostiky i laboratorní vyšetření. Naše ordinace je vybavená moderními přístroji a děláme sono

6MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

7MVDr. Petr Drábek - veterinární ošetřovna

MVDr. Drábek Petr, nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř.

8MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(114)
Brněnská 352, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

9MVDr.Tomáš Weidenhöfer

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jemelkova 703/42, Brno-Starý Lískovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme nadstandardně vybavená veterinární klinika a máme tým lékařů erudovaný v oborech a jako je chirurgie a ortopedie a rentgenologie a sonografie a kardiologie a interna a gynekologie a oftalmologie a dermatologie a zubní péče. A klademe důraz na bezpečnost anestezie a anesteziologický monitoring…

10MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…


Firmy v dalších lokalitách


Zubní péče v lokalitě Morava – detailní popis

1. Pravidelné čištění zubů
Správné čištění zubů by mělo být prováděno minimálně dvakrát denně po dobu dvou minut. Použití zubní pasty s fluoridem pomáhá chránit zuby před kazem a posiluje zubní sklovinu. Důležité je také použití zubní nitě, která odstraňuje zubní plak a zbytky jídla z mezer mezi zuby.

2. Návštěvy zubního lékaře
Pravidelné návštěvy zubního lékaře jsou klíčové pro udržení zdravých zubů a dásní. Zubaři mohou odhalit problémy s zuby včas a zabránit tak vzniku vážnějších problémů. v oblasti Morava je k dispozici několik zubních ordinací, kde lze absolvovat pravidelné kontroly a zákroky.

3. Správná výživa
Správná výživa je důležitá pro zdraví celého těla, včetně zubů. Omezování sladkostí a kyselých nápojů může pomoci snížit riziko vzniku zubního kazu. Naopak, konzumace potravin bohatých na vápník, jako jsou mléčné výrobky, může posílit zubní sklovinu.

4. Další tipy pro zdravé zuby
- Používejte zubní kartáček s měkkými štětinami, které nebudou poškozovat zubní sklovinu.
- Vyhněte se kouření a žvýkání tabáku, což může vést k zubnímu kazu a zubnímu onemocnění.
- Používejte zubní vodu, která pomáhá odstraňovat zbytky jídla a bakterie z ústní dutiny.

Správná zubní péče je klíčová pro udržení zdravých zubů a dásní. Pravidelné čištění, návštěvy zubního lékaře a správná výživa jsou základními kroky k dosažení tohoto cíle. v oblasti Morava je k dispozici několik zubních ordinací, kde lze absolvovat pravidelné kontroly a zákroky.