Zubní ambulance – Morava

Zubní ambulance v oblasti Morava je moderní a vybavená ordinace, která poskytuje komplexní zubní péči pro dospělé i děti. Ordinace se nachází v centru města a je snadno dostupná jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

1–10 firem z 124 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(620)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2MVDr. Petr Drábek - veterinární ošetřovna

MVDr. Drábek Petr, nabízíme vysoce odbornou veterinární péči, která je dostupná všem. Pracujeme s moderními přístroji v příjemně a funkčně zařízených prostorách ambulance, operačního sálu a hospitalizace. K dispozici máme rovněž plně vybavenou laboratoř.

3MUDr. Libuše Turečková - Zubní ordinace1 pobočka

Praktický zubní lékař MUDr. Libuše Turečková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky ve městě Rajhrad.

4MUDr. Jaroslav Petr

Provozujeme ordinaci zubního lékaře. Nabízíme služby dentální hygieny, základní i speciální zubní péči.

5ICHTYS DENT s.r.o. - stomatologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Vodní 258/13, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Provádíme konzervační stomatologii, bělení zubů i …

6MUDr. Miluše Matyšková - Stomatologická ordinace

Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Praktický zubní lékař MUDr. Miluše Matyšková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky v brněnské městské části Královo pole na ulici Herčíkova.

8ORTOFLEX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 977/23a, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme ortodontickou ambulanci.

9MUDr. Pavel Trojan - Praktický zubní lékař

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi.

10MUDr. Dagmar Králová - Praktický zubní lékař

Bří. Mrštíků 2708/38, Břeclav
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr. Dagmar Králová je praktický zubní lékař s ordinací ve městě Břeclav v budově polikliniky. Mezi nabízené služby se řadí prováděné výkony v oblasti preventivní a záchovné stomatologie.


Firmy v dalších lokalitách


Zubní ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V ordinaci pracují zkušení a odborně vyškolení zubní lékaři, kteří se věnují nejen léčbě zubů, ale také prevenci a estetickému zlepšení úsměvu. Pacienti se mohou těšit na moderní vybavení ordinace, jako jsou digitální rentgen, intraorální kamery a laserová terapie.

Zubní ambulance v oblasti Morava nabízí široké spektrum zubních služeb, včetně:

1. Preventivní péče - pravidelné kontroly, čištění zubů, fluorační ošetření, návykové zvyšování hygieny ústní dutiny.

2. Léčba zubů - včetně výplní, endodoncie, extrakce zubů, implantace zubů.

3. Estetická stomatologie - bělení zubů, keramické korunky, plomby, zubní náhrady.

4. Ortodoncie - korekce zubního skusu, rovnání zubů.

5. Dětská stomatologie - preventivní péče, léčba zubů, ortodoncie.

Zubní ambulance v oblasti Morava se snaží o co největší spokojenost pacientů a proto nabízí individuální přístup ke každému pacientovi. Lékaři se snaží vysvětlit každý krok léčby a odpovědět na všechny dotazy pacientů.

V ordinaci se také dbá na hygienu a sterilizaci, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pacientů. Všechny nástroje jsou sterilizovány a dezinfikovány podle přísných hygienických norem.

Zubní ambulance v oblasti Morava je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a profesionální zubní péči. Pacienti se mohou těšit na moderní vybavení, odborné lékaře a individuální přístup.