Stomatologická péče pro dospělé – Morava

Stomatologická péče pro dospělé je důležitou součástí udržování zdraví ústní dutiny. v oblasti Morava je k dispozici řada stomatologických ordinací, které nabízejí široké spektrum služeb pro dospělé pacienty.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2MUDr.Žižlavský Libor - Dentalibor s.r.o.

Bratislavská 183/2, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Mudr. Libor Žižlavský - Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Nabízíme bělení zubů, drobné chirurgické zákroky, RTG, odstranění zubního kamene ultrazvukem. Poskytujem léčebnou a preventivní stomatologickou péči pro dospělé i děti. Ordinace se zaměřuje především na prevenci onemocnění…

3MUDr. Alena Konečná

Palackého třída 250…, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře pro dospělé i děti. Provádíme běžné stomatologické a protetické výkony i preventivní prohlídky. Zajišťujeme komplexní stomatologickou péči - preventivní zubní ošetření a léčebnou péči o dásně i zuby. Rádi vysvětlíme možnosti ošetření a pomůžeme s…

4MUDr. David Hepnar - HepiDent

4.6
★★★★★
★★★★★
(43)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme privátní stomatologická ordinace a poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti i také dospělé.

5Addent, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Rybnická 487/51a, Brno-Nový Lískovec Bezdlužná

Provozujeme ordinaci a služby stomatologie. Dětem a dospělým poskytujeme stomatologické služby. Součástí komplexní péče je i zhotovení rtg snímků metodou RVG – radioviziografie – grafické zpracování RTG snímků v ordinaci ze zubního křesla přímo do počítače, což umožňuje přesnější diagnostiku při…

6MUDr. Pachlová Marcela - Praktický zubní lékař

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi.

7Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace

3.3
★★★★★
★★★★★
(137)
U Nemocnice 3066/1, Břeclav Bezdlužná

Nemocnice Břeclav je všeobecnou nemocnicí tzv. okresního typu, s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou, poskytující diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči pro spádovou oblast až 130 tisíc obyvatel. Poskytujeme služby v následujících odbornostech: interna, neurologie, dermatovenerologie,…

8MUDr. Jílková Stanislava

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Ol. Blažka 145, Rájec-Jestřebí-Rájec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Jílková Stanislava - Provozujeme služby stomatologické ordinace. Poskytujeme kompletní zubní péči pro děti i dospělé. Preventivní prohlídky.

9MUDr. Zuzana Novotná - Praktický zubní lékař

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Purkyňova 18, Vyškov-Předměstí
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Praktický zubní lékař provádí základní preventivní a léčebnou péči o chrup a dutinu ústní. Mezi jeho úkoly patří jednak pravidelné preventivní prohlídky dětí i dospělých, dále včasné potřebné ošetření zubů výplněmi.

10MUDr. Josef Binar

Vídeňská třída 707…, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace zubního lékaře se specializací na ortodoncii. Poskytujeme komplexní ortodontickou péči pro děti i dospělé.


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologická péče pro dospělé v lokalitě Morava – detailní popis

1. Preventivní péče
Prevence je klíčová pro udržení zdraví zubů a dásní. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí preventivní péči, jako jsou pravidelné kontroly, čištění zubů a aplikace fluoridu. Tyto služby pomáhají snižovat riziko vzniku zubního kazu a zánětu dásní.

2. Léčba zubního kazu
Zubní kaz je běžným problémem u dospělých. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí různé metody léčby, včetně plombování a endodoncie. Tyto metody pomáhají zachovat zdravé zuby a snižovat riziko dalších komplikací.

3. Léčba zánětu dásní
Zánět dásní může vést k vážným problémům, jako je parodontitida. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí léčbu zánětu dásní, včetně čištění kořenových kanálků a aplikace antibiotik. Tyto metody pomáhají snižovat riziko dalších komplikací a udržovat zdravé dásně.

4. Estetická stomatologie
Estetická stomatologie se zaměřuje na zlepšení vzhledu ústní dutiny. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí různé estetické procedury, jako jsou bělení zubů, keramické výplně a korunky. Tyto procedury pomáhají zlepšit vzhled ústní dutiny a zvýšit sebevědomí pacientů.

5. Chirurgické zákroky
Někdy je nutné provést chirurgický zákrok, jako je extrakce zubu nebo implantace. Stomatologové v oblasti Morava nabízejí tyto služby a poskytují pacientům kvalitní péči a podporu během celého procesu.

Stomatologická péče pro dospělé je důležitá pro udržení zdraví ústní dutiny. v oblasti Morava je k dispozici řada stomatologických ordinací, které nabízejí široké spektrum služeb pro dospělé pacienty. Prevence, léčba zubního kazu a zánětu dásní, estetická stomatologie, chirurgické zákroky - to jsou jen některé z nabízených služeb. Stomatologové v oblasti Morava jsou kvalifikovaní a zkušení odborníci, kteří poskytují pacientům kvalitní péči a podporu během celého procesu.