Soukromé kliniky – Šumperk

Soukromé kliniky jsou zdravotnická zařízení, která poskytují široké spektrum lékařských služeb. Tyto kliniky se liší od veřejných nemocnic tím, že jsou financovány soukromými investory a nejsou závislé na státních dotacích.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - Laserstudio1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2DERMAKLINIKA, s.r.o.

Fialova 917/14, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kožní ordinace.

4Zdravotní středisko Mohelnice, Okružní 10, s.r.o.

Zdravotní středisko Mohelnice, Okružní 10, s.r.o., se sídlem Okružní 591/10, 789 85, Mohelnice, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 23971, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání…

5C - Centrum lékařské péče, s.r.o.

C - Centrum lékařské péče, s.r.o., se sídlem Školská 309/13, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 28296, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2004. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Soukromé kliniky v lokalitě Šumperk – detailní popis

To znamená, že pacienti musí platit za poskytnuté služby, ale výhodou je, že mají větší kontrolu nad tím, jaké služby si vyberou a jak rychle budou ošetřeni.

Soukromé kliniky se nacházejí v různých částech České republiky, včetně obce Šumperk. Tyto kliniky jsou obvykle menší než veřejné nemocnice a zaměřují se na určité oblasti medicíny, jako jsou například plastická chirurgie, gynekologie, dermatologie, ortopedie a další. Většina soukromých klinik má moderní vybavení a poskytuje pacientům přátelské a osobní prostředí.

Mezi hlavní výhody soukromých klinik patří:

1. Rychlejší ošetření - pacienti nemusí čekat na volné termíny, jako je tomu v případě veřejných nemocnic.

2. Větší kontrola nad léčbou - pacienti si mohou vybrat konkrétního lékaře a léčebný plán, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

3. Vyšší standardy péče - soukromé kliniky mají obvykle moderní vybavení a poskytují pacientům přátelské a osobní prostředí.

4. Širší spektrum služeb - soukromé kliniky se často specializují na určité oblasti medicíny a poskytují široké spektrum služeb.

5. Diskrétnost - pacienti mohou o svých zdravotních problémech hovořit s lékařem v soukromí a nemusí se obávat, že budou slyšeni ostatními pacienty.

v oblasti Šumperk se nachází několik soukromých klinik, které poskytují široké spektrum služeb. Mezi nejznámější patří klinika pro plastickou chirurgii, klinika pro gynekologii a porodnictví, klinika pro dermatologii a estetiku a další. Tyto kliniky mají moderní vybavení a kvalifikované lékaře, kteří poskytují pacientům vysokou úroveň péče.

Celkově lze říci, že soukromé kliniky jsou pro pacienty výhodné zejména díky rychlejšímu ošetření, větší kontrole nad léčbou a vyšším standardům péče. v oblasti Šumperk se nachází několik klinik, které poskytují široké spektrum služeb a jsou vybaveny moderním zařízením a kvalifikovanými lékaři.