Praktické lékařství – Morava

Praktické lékařství je obor medicíny, který se specializuje na poskytování primární zdravotní péče. Praktický lékař je lékař, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci běžných zdravotních problémů.

1–10 firem z 151 nalezených Filtry

1Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

2QUATTROMEDICA, spol.s r.o.1 pobočka

2.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Jsme nestátní ambulantní zařízení a nabízíme léčebná a diagnostická a rehabilitační a preventivní péče v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů a zajišťujeme pracovně-lékařské služby v plném rozsahu a to včetně specializovaných výkonů.

3Sdružení zdravotnických zařízení II Brno1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří Bezdlužná

V naší poliklinice je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost a alergologie a diabetologie a endokrinologie a gynekologie a chirurgie a interna a kožní i neurologie a oční a…

4Laštůvková Iva, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 1275, Kuřim
Otevřeno od 13:00

Zajišťuji odborně diagnostickou, léčebnou, preventivní a závodní péči v rozsahu odbornosti všeobecného praktického lékaře.

5Radiosono s.r.o.2 pobočky

Blanenská 982, Kuřim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme radiodiagnostickou ordinaci. Nabízíme vyšetření nitrohrudních orgánů, měkkých tkání, trávící trubice, prsů a močových cest. Dále provádíme vyšetření pro ORL, fistulografii a nativní snímky břicha.

6MEDAPO.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(158)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Provozuji privátní ortopedickou ambulanci a to od r.1993 a nabízím komplexní diagnostiku a také léčbu chorob pohybového aparátu. A v indikovaných případech ortopedická postižení operuji a to na I. ortopedické klinice u sv.Anny v Brně a mám smluvní vztah ZP 111 a 201 a 205 a 207i také 211.

7Lékárna pod Klajdovkou

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péči s poradenstvím. U nás vám změříme krevní tlak, hmotnost a výšku na přístroji CORAZON. Najdete zde široký výběr dermatologické kosmetiky, vlasové péče značek VICHY, EUCERIN a ortopedickou obuv SANTÉ. Partnerská lékárna GS, Walmark, EUCERIN. Prodej léků na

8EUROSTOM,s.r.o.

Úzká 488/8, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zubní klinika EUROSTOM je moderně vybavené stomatologické pracoviště s kvalitními dentálními přístroji v centru Brna v blízkosti Galerie Vaňkovka.

9PharmDr. Lydie Štěpánková - Lékárna v Bílém domě

Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

lekarna v bilem domeLékárna V Bílém domě byla založena v roce 1991. Zpočátku fungovala jako výdejna, ale velmi brzy byla transformována v plnohodnotnou lékárnu. Můžeme Vám nabídnout široký sortiment individuálně připravovaný léků Díky této změně Vám nyní můžeme nabídnout široký sortiment…

10Centrum lékařské péče spol. s r.o.2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Sanatorium Vránova je privátní zařízení poskytující komplexní 24 hodinovou péči seniorům a klientům zcela odkázaným na cizí pomoc či upoutaným na lůžko. Velkou výhodou Sanatoria je umístění přímo v budově polikliniky. Nabízíme pomoc rodinám v nelehkých situacích, kdy nemohou svým blízkým zajistit…


Firmy v dalších lokalitách


Praktické lékařství v lokalitě Morava – detailní popis

Tento lékař je obvykle prvním kontaktem pacienta s lékařským systémem a je zodpovědný za celkovou péči o pacienta.

v oblasti Morava je praktické lékařství velmi důležité pro zajištění zdravotní péče pro místní obyvatele. v oblasti Morava je k dispozici několik praktických lékařů, kteří poskytují péči v různých oblastech medicíny, včetně pediatrie, interní medicíny a gynekologie.

Praktický lékař v oblasti Morava poskytuje následující služby:

1. Diagnostika a léčba běžných zdravotních problémů, jako jsou nachlazení, bolesti hlavy, bolesti zad a další.

2. Preventivní péče, jako jsou očkování, pravidelné kontroly a screeningové testy.

3. Správa chronických onemocnění, jako jsou diabetes, hypertenze a astma.

4. Poradenství ohledně životního stylu, včetně výživy, cvičení a prevence nemocí.

5. Koordinace péče s dalšími specialisty a poskytovateli zdravotní péče.

Praktický lékař v oblasti Morava má důležitou roli v zajištění zdravotní péče pro místní obyvatele. Poskytuje primární péči a koordinuje péči s dalšími poskytovateli zdravotní péče. Díky tomu mohou pacienti získat rychlou a efektivní péči, která jim pomůže udržet zdraví a prevenci nemocí.