Pediatrické oddělení – Morava

Pediatrické oddělení v oblasti Morava je specializovaným oddělením pro děti od novorozeneckého věku až do 18 let. Nachází se v moderním nemocničním komplexu, který poskytuje vysokou úroveň zdravotní péče.

1–10 firem z 364 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - Laserstudio1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

4ARTMED spol. s r.o.

Údolní 388/8, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

5VASCULAR, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní ambulance a provádíme diagnostiku a léčbu cévních chorob a vyšetřování tepen a žil ultrazvukem i také odstraňování křečových žil miniinvazivními metodami.

6Canadian Medical s.r.o. - Dům U Červeného raka - Brno8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jánská 444/2, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Canadian Medical poskytuje prémiovou lékařskou péči ve více než 40 specializacích na klinikách v Praze a Brně. Působí zde lékaři, kteří mají za sebou dlouholetou praxi z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí. Největší část klientů Canadian Medical tvoří česká klientela, která se chce starat o…

7Zubní klinika Louda (ordinace Brno)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

8ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 659…, Brno - Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

9VASCUMED s.r.o. (pobočka Brno)2 pobočky

Nabízíme odstranění křečových žil, sklerotizace a ambulantní flebektomie. U větších žil Vám můžeme nabídnout nitrožilní laser nebo radiofrekvence pod kontrolou ultrazvuku. Máme výborné kosmetické výsledky. Poskytujeme individuální přístup a flexibilitu. Naše zákroky zaručují malou bolestivost a…

10Anesteziologie Morava s.r.o. (Kyjov)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Kyjov Bezdlužná

Specializovaná ambulantní péče


Firmy v dalších lokalitách


Pediatrické oddělení v lokalitě Morava – detailní popis

Oddělení je vybaveno moderními diagnostickými a léčebnými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku a léčbu.

Pediatrické oddělení v oblasti Morava poskytuje komplexní péči o děti s různými zdravotními problémy. Mezi nejčastější diagnózy patří infekční onemocnění, respirační problémy, gastrointestinální problémy, neurologické poruchy a endokrinní poruchy. Oddělení má k dispozici kvalifikované pediatry, kteří mají dlouholeté zkušenosti s péčí o děti.

Oddělení má moderní a přátelské prostředí, které je přizpůsobeno potřebám dětí. Děti mají k dispozici hernu, kde si mohou hrát a odreagovat se. Oddělení také poskytuje speciální stravu pro děti, které mají specifické potřeby.

Pediatrické oddělení v oblasti Morava spolupracuje s dalšími odděleními v nemocnici, aby zajistilo komplexní péči o děti. K dispozici jsou také specialisté z různých oblastí, kteří mohou poskytnout konzultaci a doporučení pro léčbu.

Výhody pediatrického oddělení v oblasti Morava:

- Moderní a přátelské prostředí přizpůsobené potřebám dětí
- Kvalifikovaní pediatři s dlouholetými zkušenostmi
- Moderní diagnostické a léčebné přístroje
- Komplexní péče o děti s různými zdravotními problémy
- Spolupráce s dalšími odděleními v nemocnici
- Specialisté z různých oblastí k dispozici pro konzultaci a doporučení

Pediatrické oddělení v oblasti Morava je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a komplexní péči o své děti. Oddělení poskytuje moderní a přátelské prostředí, kvalifikované pediatry a moderní diagnostické a léčebné přístroje. Spolupráce s dalšími odděleními v nemocnici a specialisty z různých oblastí zajišťuje komplexní péči o děti s různými zdravotními problémy.