Soukromé kliniky – Morava

Soukromé kliniky jsou zdravotnická zařízení, která poskytují široké spektrum lékařských služeb. Tyto kliniky se liší od veřejných nemocnic tím, že jsou financovány soukromými investory a nejsou závislé na státních dotacích.

1–10 firem z 218 nalezených Filtry

1Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

2VASCULAR, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní ambulance a provádíme diagnostiku a léčbu cévních chorob a vyšetřování tepen a žil ultrazvukem i také odstraňování křečových žil miniinvazivními metodami.

3VASCUMED s.r.o. (pobočka Brno)2 pobočky

Nabízíme odstranění křečových žil, sklerotizace a ambulantní flebektomie. U větších žil Vám můžeme nabídnout nitrožilní laser nebo radiofrekvence pod kontrolou ultrazvuku. Máme výborné kosmetické výsledky. Poskytujeme individuální přístup a flexibilitu. Naše zákroky zaručují malou bolestivost a…

4Anesteziologie Morava s.r.o. (Kyjov)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Kyjov Bezdlužná

Specializovaná ambulantní péče

5Interní a cévní ambulance, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 81/12, Brno-Ponava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme interní ambulanci a děláme EKG a angiologická poradna a sonografie a dále provádíme předoperační interní vyšetření a cévní vyšetření a sonografie žil a doppler tepen. Poskytujeme předoperační echomapping žil a sonografie břicha a sonografie střev a štítné žlázy.

6HORNMED s.r.o. (pobočka Ivančice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého náměstí…, Ivančice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace alergologie a klinické imunologie.

7Angiologie s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a dále i léčbou onemocnění tepen a žil a mízního systému i také vnitřních chorob a to včetně estetických zákroků.

8MATMED s.r.o. - Cévní ambulance

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Kollárova 9, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cévní ambulance v Hodoníně.

9MUDr.Kudlík a partneři, s.r.o.

Sokolská 1319/35a, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace alergologie a klinické imunologie.

10ABC alergologie s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poliklinika…, Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na naší specializované ambulanci vyšetřujeme a léčíme řadu onemocnění , způsobených zvýšenou či sníženou funkcí imunitního systému jako jsou alergická rýma, alergický zánět spojivek, alergické průduškové astma, potravinové alergie.


Firmy v dalších lokalitách


Soukromé kliniky v lokalitě Morava – detailní popis

To znamená, že pacienti musí platit za poskytnuté služby, ale výhodou je, že mají větší kontrolu nad tím, jaké služby si vyberou a jak rychle budou ošetřeni.

Soukromé kliniky se nacházejí v různých částech České republiky, včetně obce Morava. Tyto kliniky jsou obvykle menší než veřejné nemocnice a zaměřují se na určité oblasti medicíny, jako jsou například plastická chirurgie, gynekologie, dermatologie, ortopedie a další. Většina soukromých klinik má moderní vybavení a poskytuje pacientům přátelské a osobní prostředí.

Mezi hlavní výhody soukromých klinik patří:

1. Rychlejší ošetření - pacienti nemusí čekat na volné termíny, jako je tomu v případě veřejných nemocnic.

2. Větší kontrola nad léčbou - pacienti si mohou vybrat konkrétního lékaře a léčebný plán, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

3. Vyšší standardy péče - soukromé kliniky mají obvykle moderní vybavení a poskytují pacientům přátelské a osobní prostředí.

4. Širší spektrum služeb - soukromé kliniky se často specializují na určité oblasti medicíny a poskytují široké spektrum služeb.

5. Diskrétnost - pacienti mohou o svých zdravotních problémech hovořit s lékařem v soukromí a nemusí se obávat, že budou slyšeni ostatními pacienty.

v oblasti Morava se nachází několik soukromých klinik, které poskytují široké spektrum služeb. Mezi nejznámější patří klinika pro plastickou chirurgii, klinika pro gynekologii a porodnictví, klinika pro dermatologii a estetiku a další. Tyto kliniky mají moderní vybavení a kvalifikované lékaře, kteří poskytují pacientům vysokou úroveň péče.

Celkově lze říci, že soukromé kliniky jsou pro pacienty výhodné zejména díky rychlejšímu ošetření, větší kontrole nad léčbou a vyšším standardům péče. v oblasti Morava se nachází několik klinik, které poskytují široké spektrum služeb a jsou vybaveny moderním zařízením a kvalifikovanými lékaři.