Psychiatrická ambulance – Morava

Psychiatrická ambulance je zdravotnické zařízení, které se specializuje na diagnostiku a léčbu duševních poruch. Tato ambulance je v oblasti Morava velmi důležitá, protože poskytuje odbornou pomoc lidem s různými psychickými problémy.

1–10 firem z 480 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - Laserstudio1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

3REHABILITACE MUDr. DANA MIKULČÁKOVÁ s.r.o. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní 1568, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Provádíme rehabilitace. Diagnostika pohybového systému, léčba akutních chronických stavů, cvičení vojtovou metodou pro děti o dospělé, přístrojové lymfodrenáže a jiné. Dále nabízíme power jogu, pilates a cvičení na míčích.

5ARTMED spol. s r.o.

Údolní 388/8, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

6HV Medical s.r.o.

náměstí 28. dubna…, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ORL ambulanci pro děti i také dospělé.

7VASCULAR, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní ambulance a provádíme diagnostiku a léčbu cévních chorob a vyšetřování tepen a žil ultrazvukem i také odstraňování křečových žil miniinvazivními metodami.

8Canadian Medical s.r.o. - Dům U Červeného raka - Brno8 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jánská 444/2, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Canadian Medical poskytuje prémiovou lékařskou péči ve více než 40 specializacích na klinikách v Praze a Brně. Působí zde lékaři, kteří mají za sebou dlouholetou praxi z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí. Největší část klientů Canadian Medical tvoří česká klientela, která se chce starat o…

9Zubní klinika Louda (ordinace Brno)2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

10ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 659…, Brno - Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…


Firmy v dalších lokalitách


Psychiatrická ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V psychiatrické ambulanci pracují odborníci, kteří mají vysokou kvalifikaci v oblasti psychiatrie. Mezi ně patří psychiatři, psychologové, sociální pracovníci a další specialisté. Tito odborníci spolupracují na diagnostice a léčbě pacientů s různými duševními poruchami.

V psychiatrické ambulanci se pacienti mohou setkat s různými typy terapií, jako jsou například kognitivně-behaviorální terapie, rodinná terapie, psychodynamická terapie a další. Tyto terapie jsou zaměřeny na zlepšení psychického stavu pacientů a pomáhají jim zvládat různé situace v životě.

V psychiatrické ambulanci se také provádí různé diagnostické testy, jako jsou například psychologické testy, EEG, CT a další. Tyto testy pomáhají lékařům přesně diagnostikovat duševní poruchy a určit nejvhodnější léčebnou metodu.

V psychiatrické ambulanci se také poskytuje poradenství a podpora rodinám pacientů. Rodiny jsou často velmi důležitým faktorem v léčbě pacientů s duševními poruchami a v psychiatrické ambulanci se snaží pomoci rodinám zvládat situace, které s sebou duševní poruchy přinášejí.

V psychiatrické ambulanci se také spolupracuje s dalšími zdravotnickými zařízeními, jako jsou například nemocnice, lékárny a další. Tato spolupráce je velmi důležitá pro poskytování komplexní péče pacientům s duševními poruchami.

V psychiatrické ambulanci se také věnují prevenci duševních poruch. Tato prevence je zaměřena na zlepšení psychického zdraví obyvatel Moravaa a zahrnuje například osvětu veřejnosti, školení a další aktivity.

V psychiatrické ambulanci se tedy poskytuje komplexní péče pacientům s duševními poruchami a zároveň se věnuje prevenci těchto poruch. Je to velmi důležité zařízení pro obyvatele Moravaa, které pomáhá zlepšovat psychické zdraví lidí a zvládat různé situace v životě.