Sportovní mediína – Morava

Sportovní média jsou důležitou součástí každodenního života mnoha lidí. Tyto média se zaměřují na zpravodajství, analýzy a komentáře ze světa sportu.

1–10 firem z 539 nalezených Filtry

1Dermatologické centrum s.r.o. - Laserstudio1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(36)
Zábřežská 69/41, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše laser studio nabízí odstranění vrásek, odstranění znamének, laserovou epilaci, plazma lifting, odstranění tetování. Estetická dermatologie získává v poslední době oblibu nejen u žen, ale i v nemalé míře i u osob mužského pohlaví.

2Rehabilitace Relaqua s. r. o. (pobočka Šumperk)1 pobočka

Radniční 3288/10, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

3Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

5REHABILITACE MUDr. DANA MIKULČÁKOVÁ s.r.o. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní 1568, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Provádíme rehabilitace. Diagnostika pohybového systému, léčba akutních chronických stavů, cvičení vojtovou metodou pro děti o dospělé, přístrojové lymfodrenáže a jiné. Dále nabízíme power jogu, pilates a cvičení na míčích.

7ARTMED spol. s r.o.

Údolní 388/8, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme botox a vyhlazení vrásek laserem a výplňovými materiály a dále provádíme trvalou epilaci a operaci očních víček a neinvazivní liposukci a omlazení pleti pomocí IPL a frakční radiofrekvenci a odstraňujme cévky laserm i také pigmentace a strie a léčíme akné a jizvy.

8HV Medical s.r.o.

náměstí 28. dubna…, Brno-Bystrc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ORL ambulanci pro děti i také dospělé.

9VASCULAR, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní ambulance a provádíme diagnostiku a léčbu cévních chorob a vyšetřování tepen a žil ultrazvukem i také odstraňování křečových žil miniinvazivními metodami.

10Canadian Medical s.r.o. - Dům U Červeného raka - Brno8 poboček

Jánská 444/2, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Canadian Medical poskytuje prémiovou lékařskou péči ve více než 40 specializacích na klinikách v Praze a Brně. Působí zde lékaři, kteří mají za sebou dlouholetou praxi z nejlepších českých nemocnic i ze zahraničí. Největší část klientů Canadian Medical tvoří česká klientela, která se chce starat o…


Firmy v dalších lokalitách


Sportovní mediína v lokalitě Morava – detailní popis

Mezi nejznámější sportovní média patří televizní stanice, rozhlasové stanice, noviny, časopisy a webové stránky.

Televizní stanice jsou jedním z nejpopulárnějších sportovních médií. Vysílají živé přenosy sportovních událostí, jako jsou fotbalové zápasy, hokejové zápasy, tenisové turnaje a další. Kromě toho nabízejí také studiové zpravodajství, kde se analyzují aktuální sportovní události a komentují je odborníci.

Rozhlasové stanice jsou dalším důležitým sportovním médiem. Vysílají živé přenosy sportovních událostí, ale také nabízejí rozhovory s hráči a trenéry, komentáře a analýzy. Rozhlasové stanice jsou často preferovány lidmi, kteří nemají možnost sledovat sportovní události na televizi.

Noviny a časopisy jsou dalšími sportovními médii, které se zaměřují na zpravodajství ze světa sportu. V novinách a časopisech se často objevují rozhovory s hráči a trenéry, analýzy a komentáře. Tyto média jsou často preferovány lidmi, kteří chtějí mít přehled o sportovních událostech i mimo domov.

Webové stránky jsou posledním důležitým sportovním médiem. Tyto stránky nabízejí živé přenosy sportovních událostí, ale také zpravodajství, analýzy a komentáře. Webové stránky jsou často preferovány lidmi, kteří chtějí mít přehled o sportovních událostech kdykoliv a kdekoliv.

Oblast Morava je město v České republice, které má velkou sportovní tradici. v oblasti se nachází několik sportovních zařízení, jako jsou fotbalové hřiště, tenisové kurty, hokejová aréna a další. v oblasti se také konají různé sportovní akce, jako jsou turnaje, závody a soutěže.

Odrážkový seznam:
- Televizní stanice
- Rozhlasové stanice
- Noviny
- Časopisy
- Webové stránky

Číslicový seznam:
1. Televizní stanice
2. Rozhlasové stanice
3. Noviny
4. Časopisy
5. Webové stránky