Sluneční dioptrické brýle – Morava

Sluneční dioptrické brýle jsou speciální typ brýlí, které slouží k ochraně očí před slunečním zářením a zároveň k opravě zraku. Tyto brýle jsou ideální pro lidi, kteří trpí různými očními vadami, jako je krátkozrakost, dalekozrakost nebo astigmatismus.

1–10 firem z 89 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

3Kovář Josef - Oční optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Nádražní 29/991, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí, brýlových obrub a kontaktních čoček. Provádíme opravy a úpravy brýlí, měření zraku vyškoleným specialistou, záruční a pozáruční servis, odbornou a profesionální péči o oči a další služby. V našem sortimentu dále naleznete…

4SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

5Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

6Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

7CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

8LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

9JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

10Optika Hana Kroumanová2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 955/77, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme prodej dioptrických brýlí a brýlové poradenství a brýlové obruby a brýlová sklai také sluneční brýle a sportovní brýle a brýle na předpis a dále i kontaktní čočky. A děláme aplikace kontaktních čoček a měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Sluneční dioptrické brýle v lokalitě Morava – detailní popis

Sluneční dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a velikostech, aby vyhovovaly potřebám každého zákazníka.

v oblasti Morava jsou sluneční dioptrické brýle velmi populární, zejména v letních měsících, kdy je slunce nejintenzivnější. Mnoho lidí si uvědomuje důležitost ochrany očí před slunečním zářením a zároveň potřebu opravy zraku. Proto se rozhodují pro sluneční dioptrické brýle, které jim umožňují vidět jasně a zároveň chrání jejich oči.

Sluneční dioptrické brýle mají mnoho výhod oproti běžným slunečním brýlím. Jednou z největších výhod je, že jsou přesně přizpůsobeny potřebám každého jednotlivce. To znamená, že jsou vyrobeny na míru pro každého zákazníka, aby co nejlépe korigovaly jeho oční vadu. Další výhodou je, že sluneční dioptrické brýle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškození a zároveň lehké a pohodlné na nošení.

Odrážkový seznam:

- Sluneční dioptrické brýle jsou ideální pro lidi s očními vadami.
- Jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a velikostech.
- v oblasti Morava jsou velmi populární, zejména v letních měsících.
- Jsou přesně přizpůsobeny potřebám každého jednotlivce.
- Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškození.
- Jsou lehké a pohodlné na nošení.

Číslicový seznam:

1. Sluneční dioptrické brýle jsou ideální pro lidi s očními vadami.
2. Jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a velikostech.
3. v oblasti Morava jsou velmi populární, zejména v letních měsících.
4. Jsou přesně přizpůsobeny potřebám každého jednotlivce.
5. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti poškození.
6. Jsou lehké a pohodlné na nošení.