Měření dioptrií – Morava

Měření dioptrií je proces, kterým se určuje refrakční vada oka. Tento proces je velmi důležitý pro správnou korekci zraku a prevenci očních problémů.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela – Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

3Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

4Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

5CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

6LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle jako…

7JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

8Optika Hana Kroumanová2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 955/77, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme prodej dioptrických brýlí a brýlové poradenství a brýlové obruby a brýlová sklai také sluneční brýle a sportovní brýle a brýle na předpis a dále i kontaktní čočky. A děláme aplikace kontaktních čoček a měření zraku.

9OPTIKA RICHTER, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

OPTIKA RICHTER, s.r.o.-Děláme vyšetření zraku a aplikace kontaktních čoček a dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle a dioptrická skla i zvětšovací pomůcky.

10DUOOPTIK, s.r.o.

Cejl 532/77, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme oční optiku.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Morava – detailní popis

Měření dioptrií se provádí očním lékařem nebo optometristou, kteří používají speciální přístroje a techniky.

Při měření dioptrií se pacientovi nejprve zkontroluje zraková ostrost pomocí tabulek s písmeny nebo symboly. Poté se použije refraktometr, který měří refrakční vlastnosti oka. Refraktometr měří, jak se světlo lomí v oku a určuje, zda je potřeba korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí v očních ordinacích a optických salonech po celém světě. v oblasti Morava se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Mezi nejznámější patří Oční klinika Morava, Optika Morava a Oční centrum Morava.

Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel. Pacient by měl být v klidu a uvolněný, aby se minimalizovaly chyby v měření. Dále by měl pacient být v optimální pozici, aby se minimalizovaly odrazy a zajišťovala se správná korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí pomocí několika technik. Mezi nejčastější patří:

1. Refraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí refraktometru.

2. Autorefraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí automatického refraktometru.

3. Subjektivní refrakce – měření refrakčních vlastností oka pomocí subjektivního hodnocení pacienta.

Měření dioptrií je důležitý proces, který pomáhá správně korigovat zrak a prevenci očních problémů. v oblasti Morava se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel a používat správné techniky.