Měření dioptrií – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

2JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

3DUOOPTIK, s.r.o.

Cejl 532/77, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme oční optiku.

4Oční lékař - ambulance Brno, MUDr. Hana Hendrychová

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Křenová 261/65c, Brno-Trnitá
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Oční ambulance - kompletní vyšetření zraku,stanovení refrakce (dioptrická hodnota brýlí), vyštření očního pozadí (přímou a nepřímou oftalmoskopií),vyšetření předního a zadního segmentu oka a extrakce cizích těles z očí, posouzení schopnosti řízení motorových vozidel.

5Kuběna Karel1 pobočka

U Zimního stadionu…, Zlín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej brýlí a kontaktních čoček. Nabídka vyšetření očním lékařem a měření dioptrií.

6Oční centrum s.r.o.

Jívavská 18, Šternberk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí velký výběr dioptrických obrub pro dospělé i děti, dioptrické brýle pro sport a volný čas, sluneční brýle, dioptrické plavecké a kosmetické brýle, zhotovení kompletních brýlí i výměnu skel, drobné opravy brýlí, prodej optických pomůcek, doplňkový sortiment. Oční ambulance…

7LUBRIMEX, s. r. o.1 pobočka

I.P.Pavlova 552/9, Krnov, Pod…
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozuji oční optiku v Krnově. Nabízím služby měření dioptrií a zraku. V mojí produktové nabídce naleznete čočk, dioptrické čočky, dioptrické brýle i multifokální skla.

8Oční ambulance MUDr. Kovačíková s.r.o.

Poskytujeme preventivní oční vyšetření, měření dioptrií a nitroočního tlaku, kontaktní čočky. Provádíme operace víček, šedého a zeleného zákalu i operace zákalků a zákalů sklivce. Odstraňujeme dioptrické vady.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Měření dioptrií najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.