Brýle – Morava

Brýle jsou optickým nástrojem, který slouží k opravě zraku. Skládají se z rámu a čoček, které mohou být buď jednoduché nebo multifokální.

1–10 firem z 162 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Horňácká lékárna s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu ve Velké nad Veličkou. V našem sortimentu naleznete léky, čaje, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku, přípravky pro péči o dutinu ústní, veterinární přípravky a mnoho dalších zdravotnických prostředků. Navštivte naši lékárnu nebo náš e-shop lékárna Gabriela.

3ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(115)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem pracovních oděvů, pracovních obuví a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pomůcky na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest i na ochranu proti pádu. Součástí našeho sortimentu jsou i ochranné přilby a pracovní rukavice.

4Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

5SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

6Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

7Mamed s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 550, Bučovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Internetová on-line lékárna. Zabýváme se výdejem léčiv na lékařský předpis (poukaz), individuální přípravou léčiv - jak na lékařský předpis, tak i na volný prodej. Zajišťujeme také dodávku běžných veterinárních volně prodejných přípravků.

8Medim spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Selská 38/80, Brno Bezdlužná

Velkoobchodní prodej zdravotnického zboží.

9Oční studio Aleš Žejdl s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 654/10, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme výběr z více jak 7000 druhů brýlových obrub a také nabízíme měření zraku a optometrie a brýlové čočky i kontaktní čočky i přístroje na měření počasí a meteorologické stanice. A také poskytujeme služby očního lékařství.

10Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…


Firmy v dalších lokalitách


Brýle v lokalitě Morava – detailní popis

Brýle jsou velmi populární a běžně používané v celém světě.

1. Historie brýlí
Brýle se začaly používat v 13. století v Itálii. První brýle byly vyrobeny z kovu a měly kulaté čočky. Postupem času se brýle staly módním doplňkem a byly vyráběny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kost nebo slonovina.

2. Typy brýlí
Existuje mnoho typů brýlí, včetně slunečních brýlí, sportovních brýlí, ochranných brýlí a dioptrických brýlí. Dioptrické brýle jsou nejčastěji používané a jsou k dispozici v mnoha stylech a barvách.

3. Použití brýlí
Brýle jsou používány k opravě různých problémů se zrakem, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Mohou také být použity k ochraně očí při práci s nebezpečnými materiály nebo při sportovních aktivitách.

4. Výroba brýlí
Výroba brýlí zahrnuje několik kroků, včetně výroby čoček, výroby rámu a montáže čoček do rámu. Moderní technologie umožňují výrobu brýlí s vysokou přesností a kvalitou.

5. Brýle v oblasti Morava
v oblasti Morava jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou. Místní optici nabízejí širokou škálu dioptrických brýlí v různých stylech a barvách. Některé optiky také nabízejí možnost zakoupení brýlí online.

6. Péče o brýle
Správná péče o brýle je důležitá pro zachování jejich kvality a životnosti. Brýle by měly být pravidelně čištěny a udržovány v ochranném pouzdře. Pokud jsou brýle poškozeny, měly by být co nejdříve opraveny optikem.

Brýle jsou nezbytným nástrojem pro mnoho lidí s problémy se zrakem. Díky moderní technologii jsou brýle k dispozici v mnoha stylech a barvách, což umožňuje každému najít brýle, které mu nejlépe vyhovují. v oblasti Morava jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou, což umožňuje místním obyvatelům snadný přístup k dioptrickým brýlím.