Optometrista, optometristka – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

2JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

3OPTIKA VIVA - Pavel Vencbauer1 pobočka

Dornych 404/4, Brno-Trnitá
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Optika VIVA nabízí prodej a opravu brýlí, zhotovení brýlí, aplikaci kontaktních čoček a kvalitní zboží za nejlepší ceny v okolí. Vyškolený personál optometristů na prodejnách vám poradí a s radostí vám pomůže s každým problémem. Naším cílem je spokojenost zákazníka.

4Optik Janoušek Milan Optik - Optometrista1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Komenského 128, Chropyně
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme optické služby a provádíme bezplatné vyšetření zraku na autorefraktoru. Zhotovíme brýle na všechny vzdálenosti, se zárukou. Provádíme aplikace kontaktních čoček. Máme nasmlouvány všechny zdravotní pojišťovny. Tradice více než 25 let.

5Mgr. Tereza Pučálková, DiS. - BERYL OČNÍ OPTIKA

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Ostružnická 4, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Provádíme kompletní služby v oblasti oční optiky, specifikace oční vady optometristou a její korekce pomocí kontaktních čoček nebo dioptrických brýlí. Nabízíme širokou nabídku brýlových, slunečních, sportovních obrub, brýlových i kontaktních čoček.

6Optika Ullmann s.r.o.

Vítězná 165/8a, Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše oční optika má dlouholetou tradici. Již druhou generací optiků jsme navázali na profesionální a odborný přístup k Vám, našim zákazníkům. Nabízíme brýle, kontaktní čočky, vyšetření zraku optometristou registrovaným Ministerstvem zdravotnictví.

7Irena Nováková- Optika firma Novák

Nádražní 921/108,…, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma prodává oční optiku. Zhotovení a opravy brýlí. Bohatý výběr obrub a čoček.

8Jana Červená - Optik studio1 pobočka

28. října 886, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše optika Vám vždy pomůže vybrat co nejlepší brýle či kontaktní čočky. V menu naleznete veškeré úkony, které provádíme. Profesionálně vyškolení optometristé Vám vždy rádi pomohou s výběrem.

9Oční ordinace Ottlens s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(59)
Langrova 240/7, Šumperk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Centrum oční a estetické medicíny Ottlens jsme založili už v roce 2001. Od té doby náš tým neustále rozšiřuje a zkvalitňuje služby. Pacientům se věnujeme ve dvou očních ordinacích, na zákrokovém sále, ve dvou dětských ortoptických cvičebnách a ve specializované dětské oční ordinaci. Náš tým tvoří…

10Oční optika Beryl1 pobočka

Ostružnická 323/4, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Oční optika Beryl, se sídlem Ostružnická 323/4, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71719, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Optometrista, optometristka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Optometrista, optometristka najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.