Optometrista, optometristka – Morava

Optometrista/optometristka je odborník/odbornice na diagnostiku a léčbu očních vad a poruch. Tito specialisté se zaměřují na zrakové funkce a zdraví očí, a to jak u dospělých, tak i u dětí.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

2JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

3OPTIKA VIVA - Pavel Vencbauer1 pobočka

Dornych 404/4, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Optika VIVA nabízí prodej a opravu brýlí, zhotovení brýlí, aplikaci kontaktních čoček a kvalitní zboží za nejlepší ceny v okolí. Vyškolený personál optometristů na prodejnách vám poradí a s radostí vám pomůže s každým problémem. Naším cílem je spokojenost zákazníka.

4Optik Janoušek Milan Optik - Optometrista1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Komenského 128, Chropyně
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme optické služby a provádíme bezplatné vyšetření zraku na autorefraktoru. Zhotovíme brýle na všechny vzdálenosti, se zárukou. Provádíme aplikace kontaktních čoček. Máme nasmlouvány všechny zdravotní pojišťovny. Tradice více než 25 let.

5Mgr. Tereza Pučálková, DiS. - BERYL OČNÍ OPTIKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Ostružnická 4, Olomouc
Otevřeno od 8:00

Provádíme kompletní služby v oblasti oční optiky, specifikace oční vady optometristou a její korekce pomocí kontaktních čoček nebo dioptrických brýlí. Nabízíme širokou nabídku brýlových, slunečních, sportovních obrub, brýlových i kontaktních čoček.

6Optika Ullmann s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vítězná 165/8a, Litovel
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše oční optika má dlouholetou tradici. Již druhou generací optiků jsme navázali na profesionální a odborný přístup k Vám, našim zákazníkům. Nabízíme brýle, kontaktní čočky, vyšetření zraku optometristou registrovaným Ministerstvem zdravotnictví.

7Irena Nováková- Optika firma Novák

Nádražní 921/108,…, Ostrava
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Firma prodává oční optiku. Zhotovení a opravy brýlí. Bohatý výběr obrub a čoček.

8Jana Červená - Optik studio1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
28. října 886, Jeseník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše optika Vám vždy pomůže vybrat co nejlepší brýle či kontaktní čočky. V menu naleznete veškeré úkony, které provádíme. Profesionálně vyškolení optometristé Vám vždy rádi pomohou s výběrem.

9Oční ordinace Ottlens s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(93)
Langrova 240/7, Šumperk
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Centrum oční a estetické medicíny Ottlens jsme založili už v roce 2001. Od té doby náš tým neustále rozšiřuje a zkvalitňuje služby. Pacientům se věnujeme ve dvou očních ordinacích, na zákrokovém sále, ve dvou dětských ortoptických cvičebnách a ve specializované dětské oční ordinaci. Náš tým tvoří…

10Oční optika Beryl1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Ostružnická 323/4, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Oční optika Beryl, se sídlem Ostružnická 323/4, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71719, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Optometrista, optometristka v lokalitě Morava – detailní popis

Optometristé/optometristky jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mají vysokou úroveň znalostí a dovedností v oblasti očního zdraví.

v oblasti Morava se nachází několik optometristů/optometristek, kteří poskytují své služby obyvatelům města a okolí. Mezi nejznámější patří například Optika Morava, Optika Kocián nebo Optika Černý. Tyto optiky nabízejí širokou škálu služeb, včetně očních vyšetření, diagnostiky očních vad, výběru brýlí a kontaktních čoček, a také poradenství ohledně péče o oči.

Optometristé/optometristky mají vysokou úroveň odbornosti a zkušeností, a proto jsou schopni poskytnout svým pacientům kvalitní a individuální péči. Mezi jejich hlavní povinnosti patří:

- Provádění očních vyšetření a diagnostiky očních vad
- Výběr a předepisování brýlí a kontaktních čoček
- Poradenství ohledně péče o oči a prevence očních chorob
- Spolupráce s oftalmology a dalšími odborníky v oblasti očního zdraví

Optometristé/optometristky jsou také schopni diagnostikovat a léčit některé oční choroby, jako jsou například suché oči, záněty spojivek nebo glaukom. Pokud by bylo nutné, mohou pacienty odeslat k oftalmologovi pro další vyšetření a léčbu.

Výhodou návštěvy optometristy/optometristky je také to, že mohou být schopni odhalit některé zdravotní problémy, které se projevují na očích. Například diabetes nebo vysoký krevní tlak mohou mít vliv na zrakové funkce, a proto je důležité pravidelně navštěvovat optometristu/optometristku.

v oblasti Morava je možné najít optometristy/optometristky, kteří mají dlouholeté zkušenosti a jsou schopni poskytnout kvalitní péči o oči. Pokud máte nějaké problémy se zrakem nebo potřebujete odbornou radu ohledně péče o oči, neváhejte kontaktovat některého z místních optometristů/optometristek.