Dioptrické brýle – Morava

Dioptrické brýle jsou optickým pomůckou, která slouží k opravě refrakčních vad oka. Tyto brýle jsou tvořeny sklem nebo plastem, který je upraven tak, aby korigoval chybnou refrakci oka.

1–10 firem z 85 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Horňácká lékárna s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu ve Velké nad Veličkou. V našem sortimentu naleznete léky, čaje, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku, přípravky pro péči o dutinu ústní, veterinární přípravky a mnoho dalších zdravotnických prostředků. Navštivte naši lékárnu nebo náš e-shop lékárna Gabriela.

3Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

4SEMI OPTIK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Kostelní 182/1, Miroslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických brýlí, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dále také obruby na míru. Můžete se k nám objednat na měření zraku. Poskytujeme odborné a profesionální poradenství. Náš sortiment zboží naleznete v našem internetovém obchodě.

5Oční optika OPTOMEDIC DD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gen.Svobody 2821/19B, Šumperk Bezdlužná

Oční centrum OPTOMEDIC zajišťuje kompletní služby všem svým pacientům a zákazníkům v oční ambulanci MUDr. Jany Dvořákové /již od roku 1994/ a od roku 2000 i v oční optice vedené optometristou Antonínem Dvořákem Dis. Díky tomuto propojení jsme schopni Vám provést měření zraku i bez objednání.…

6Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

7CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

8LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

9JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

10Optika Hana Kroumanová2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 955/77, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme prodej dioptrických brýlí a brýlové poradenství a brýlové obruby a brýlová sklai také sluneční brýle a sportovní brýle a brýle na předpis a dále i kontaktní čočky. A děláme aplikace kontaktních čoček a měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle v lokalitě Morava – detailní popis

Dioptrické brýle jsou velmi rozšířené a používají se především u lidí, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem.

v oblasti Morava jsou dioptrické brýle velmi oblíbené a mnoho lidí je nosí. V místním optickém salonu si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů brýlí, které jsou k dispozici. Optikové v salonu pomohou zákazníkům s výběrem správných brýlí a zajistí, aby byly správně přizpůsobeny jejich očím.

Dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech a designech. Zákazníci si mohou vybrat z různých rámečků, barev a tvarů, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také vypadají dobře. Některé brýle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je titan nebo karbon, což zajišťuje pohodlné nošení.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy skel. Některé skla jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné skla mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů skel, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy čoček. Některé čočky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné čočky mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů čoček, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Výběr správných dioptrických brýlí je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit další problémy s očima. Proto je důležité, aby si zákazníci vybrali brýle, které jsou správně přizpůsobeny jejich očím a které jim pomohou vidět lépe. v oblasti Morava si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů dioptrických brýlí, které jsou k dispozici v místním optickém salonu.