Školní sportovní soutěže – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody…, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Provozujeme základní školu pro 540 žáků se školní družinou. Zaměřujeme se na rozšířenou sportovní výuku, lyžařské výcviky, recitační soutěže, fyzikální olympiády, výuku se zaměřením na matematiku a informatiku. Žáci mohou využívat velice efektivní školu v přírodě.

2Základní škola T. G. Masaryka Ivančice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Brněnce 545/1 , Ivančice Bezdlužná

Základní škola pro 600 žáků s jídelnou,školní družinou. Škola pořádá soutěže, výlety a různé akce.Výuka jazyků, informatiky učebny s vyjímečným prostředím.Součástí školy je školní zahrada a školní sportoviště.

3Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice

Státní Gymnázium ve Šlapanicích bylo založeno 1. 9. 1993 jako osmileté se všeobecným zaměřením. Provozujeme všeobecné osmileté gymnázium pro 260 žáků. Dále provozujeme základní uměleckou školu pro 462 žáků.

4Základní škola Brno, Mutěnická

Naše škola stojí na sídlišti Vinohrady v blízkosti správního a obchodního centra, s velmi dobrou dostupností ze všech částí Vinohrad. Sídliště zčásti lemuje lesopark Akátky, v blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Mariánské údolí, Stránská skála, Malá a Velká Klajdovka. Škola vzdělává 344…

5Základní škola Znojmo, Mládeže

Základní devítiletá škola se specializací na tělesnou výchovu. Na škole poskytujeme služby výchovného poradce, speciálního pedagoga a školního psychologa, kteří jsou k dispozici žákům, učitelům i rodičům.

6ZŠ a MŠ Bzenec

Základní škola pro 600 dětí s jídelnou a školní družinou. Dále mateřskou školu pro 163 dětí s jídelnou. Pořádáme různé výlety, besídky, soutěže, karnevaly či jiné akce.

7Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

Gymnázium všeobecné zaměření. Studijní obory - 7941K/81 osmiletý studijní obor; 7941K/41 čtyřletý studijní obor.

8Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace

ZŠ Slovan je největší základní školou v Kroměříži. V posledních letech byla provedena řada úprav. Týkaly se rekonstrukcí vnitřních částí jednotlivých budov, ale i venkovních prostor. Rekonstrukce proběhla i ve školní jídelně, tělocvičnách a venkovním sportovním areálu. ZŠ Slovan se profiluje…

9Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace

Provozujeme víceleté sportovní gymnázium a domov mládeže. Naše gymnázium poskytuje žákům rozsáhlé všeobecné znalosti jazyků - jak cizích, tak mateřského, oboru společenskovědních, přírodovědných a duchovních. Více podrobností, kontakt a informací o přijímacím řízení najdete na našich…

10Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kolofíkovo nábřeží…, Opava, Kateřinky Bezdlužná

Střední škola technická zajišťuje výuku čtyřletých a tříletých oborů v oblastech strojírenství, stravování a podnikání. Můžete si vybrat z oborů nástrojař, mechanik, seřizovač SST, elektrikář, obráběč kovů, šití oděvů, strojírenské práce a kuchařské práce. Poskytujeme svářečské kurzy,…


Firmy v dalších lokalitách


Školní sportovní soutěže v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Školní sportovní soutěže najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.