Školní olympiády – Morava

Oblast Morava je místem, kde se každoročně konají školní olympiády. Tyto soutěže jsou určeny pro žáky základních a středních škol, kteří se chtějí předvést ve svých oblíbených sportovních disciplínách.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody…, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Provozujeme základní školu pro 540 žáků se školní družinou. Zaměřujeme se na rozšířenou sportovní výuku, lyžařské výcviky, recitační soutěže, fyzikální olympiády, výuku se zaměřením na matematiku a informatiku. Žáci mohou využívat velice efektivní školu v přírodě.

2Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Terezy Novákové 936…, Brno Bezdlužná

Gymnázium Brno-Řečkovice je státní gymnázium s osmiletým cyklem studia. Zřizovatelem je Jihomoravský kraj. Na gymnáziu studuje celkem 498 žáků v šestnácti třídách. Škola každoročně přijímá ke studiu dvě třídy osmiletého studia (po 5. třídě ZŠ). Výuka probíhá podle Školního vzdělávacího programu,…

3Základní škola Znojmo, Mládeže

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládeže 1000/3, Znojmo Bezdlužná

Základní devítiletá škola se specializací na tělesnou výchovu. Na škole poskytujeme služby výchovného poradce, speciálního pedagoga a školního psychologa, kteří jsou k dispozici žákům, učitelům i rodičům.

4Základní škola a mateřská škola Hovorany

Základní škola pro 390 žáků s jídelnou a družinou. Naše škola je zapojena do různých školních projektů. Zapojujeme se do různých olympiád. Na naší webové stránce naleznete více informací včetně fotogalerie.

5Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Rymice 39, Holešov Bezdlužná

Dětem a žákům nabízíme příjemné prostředí a školní výuku, která probíhá podle osnov základní školy. Nabízíme také mimoškolní aktivity. Naše škola je zapojena do projektu Ovoce do škol a EU peníze školám.

6GYMNÁZIUM JAKUBA ŠKODY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 29 , Přerov Bezdlužná

Gymnázium Jakuba Škody patří k nejprestižnějším středním školám nejen Olomouckého kraje a za stočtyřicetiletou existenci si vybudovalo pověst špičkové vzdělávací instituce.

7Základní škola Uničov

Provozujeme základní školu pro 350 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme kroužky sportu, angličtiny, vaření, počítačů, šachů a účast na matematických soutěží a olympiád.

8Základní škola Valašské Klobouky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školní 855, Valašské Klobouky Bezdlužná

Provozujeme výkon činnosti základní školy, zařízení školního stravování, školní družiny a školního klubu. Provádíme pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, sportovních soutěží a olympiád.

9Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková…1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mitušova 1506/16, Ostrava-Hrabůvka Bezdlužná

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků pro 600 žáků s družinou a vlastní jídelnou. Nabízíme školy v přírodě, lyžařské kurzy, divadla, olympiády a jiné společenské a kulturní akce.

10Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace

Edvarda Beneše 989/6, Opava, Kateřinky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme mateřskou školu pro 150 dětí s jídelnou. Pořádáme sportovní olympiády, lyžařské kurzy, školy v přírodě nebo výlety. Zajišťujeme logopedickou prevenci. Nabízíme výtvarný, hudební, pracovní, taneční, gymnastický i jazykový kroužek či výuku plavání a bruslení.


Firmy v dalších lokalitách


Školní olympiády v lokalitě Morava – detailní popis

Školní olympiády jsou nejen zábavné, ale také velmi důležité pro rozvoj zdravého životního stylu a týmové spolupráce. V oblasti Morava se tyto soutěže těší velké oblibě a každý rok se jich účastní stovky žáků. Pokud hledáte způsob, jak podpořit zdraví a sportovní nadání vašich dětí, školní olympiády v oblasti Morava jsou skvělou volbou.