Malotřídní škola – Morava

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace

Sportovní 13, Ladná Bezdlužná

Jsme malotřídní škola rodinného typu s pěti ročníky a školní družinou. Výuka probíhá v moderně, vkusně a funkčně zařízených třídách a učebně PC. Třídy jsou vybavené interaktivními tabulemi a počítači.

2Základní škola a Mateřská škola Opava - Vávrovice - příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice je malotřídní školou. Škola spadá do programu v rámci něj se žáci učí o environmentálních tématech, třídění odpadů tzv. ekoškola. Na stránkách naleznete další zajímavé aktuality v rámci organizace školy. Součástí je i zahrada, kde probíhá…

3Základní škola Moravské Bránice1 pobočka

Jsme málotřídní škola se čtyřmi postupnými ročníky ve dvou třídách. Žáci naší školy odchází do pátého ročníku do základních škol v Ivančicích nebo Dolních Kounicích.

4Základní škola Medlov1 pobočka

Medlov 12 , Medlov Bezdlužná

Škola je klasickou malotřídní školou se dvěma třídami. Do první třídy chodí žáci 1. a 3. ročníku, do druhé třídy chodí žáci 2. a 4. ročníku.

5Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Základní škola Rajhradice je vesnickou školou s více než stoletou tradicí. Škola má tři třídy pro žáky 1. stupně (1.– 5.r.) z Rajhradic a okolních obcí (Opatovice, Blučina, Rebešovice, Holasice, Rajhrad, Popovice, Modřice, Otmarov). Od málotřídní školy se odlišujeme výukou "hlavních" předmětů (ČJ,…

6Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov,příspěvková…1 pobočka

Jsme malotřídní škola rodinného typu spojená s mateřskou školou.Velikost školy a znalost zázemí, ze kterého dítě pochází, usnadňuje komunikaci s rodiči. Učitel má možnost respektovat individualitu dítěte, jeho osobní potřeby a zájmy. Výuka ve spojených ročnících dává příležitost rozvíjet komunikaci…

7Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo1 pobočka

Únanov 56, Únanov Bezdlužná

Základní škola. Jsme málotřídní škola v pěkné vesnici nedaleko Znojma. Poskytujeme základní vzdělání dětem ve věku od 6 do 11 let a připravujeme je pro zdravý život v 21. století. Nedílnou součástí školy jsou i mateřská škola, školní družina a školní jídelna.

8Základní škola Lesonice

Základní škola s kapacitou 80 žáků , družinou a jídelnou.

9Základní škola Moravany, okres Hodonín, příspěvková organizace

Moravany 72, Moravany Bezdlužná

Základní škola a Mateřská škola Moravany, okres Hodonín .Základní škola pro 120 žáků s družinou. Základní škola s družinou a jídelnou. Mateřská škola pro 25 dětí s jídelnou. Základní škola Moravany je málotřídní škola s pěti ročníky prvního stupně ve dvou třídách. Ve výuce aplikujeme alternativní…

10Základní škola a Mateřská škola Petrov

Petrov 281, Petrov Bezdlužná

Jsme základní a mateřská škola. Jsme malotřídní typ se čtyřmi třídami a pěti ročníky I.stupně. Máme také školní družinu. Ve školce máme dvě třídy s věkově smíšenými dětmi.


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Malotřídní škola najdete 57 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 51 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Morava.