Malotřídní škola – Morava

Malotřídní škola v oblasti Morava je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti individuální přístup a kvalitní vzdělání. Tato škola se zaměřuje na vytváření přátelského a podpůrného prostředí, kde se děti mohou učit a rozvíjet své schopnosti v malých třídách.

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace

Sportovní 13, Ladná Bezdlužná Ověřená

Jsme malotřídní škola rodinného typu s pěti ročníky a školní družinou. Výuka probíhá v moderně, vkusně a funkčně zařízených třídách a učebně PC. Třídy jsou vybavené interaktivními tabulemi a počítači.

2Základní škola Moravské Bránice1 pobočka

Jsme málotřídní škola se čtyřmi postupnými ročníky ve dvou třídách. Žáci naší školy odchází do pátého ročníku do základních škol v Ivančicích nebo Dolních Kounicích.

3Základní škola Medlov1 pobočka

Medlov 12 , Medlov Bezdlužná

Škola je klasickou malotřídní školou se dvěma třídami. Do první třídy chodí žáci 1. a 3. ročníku, do druhé třídy chodí žáci 2. a 4. ročníku.

4Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Základní škola Rajhradice je vesnickou školou s více než stoletou tradicí. Škola má tři třídy pro žáky 1. stupně (1.– 5.r.) z Rajhradic a okolních obcí (Opatovice, Blučina, Rebešovice, Holasice, Rajhrad, Popovice, Modřice, Otmarov). Od málotřídní školy se odlišujeme výukou "hlavních" předmětů (ČJ,…

5Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov,příspěvková…1 pobočka

Jsme malotřídní škola rodinného typu spojená s mateřskou školou.Velikost školy a znalost zázemí, ze kterého dítě pochází, usnadňuje komunikaci s rodiči. Učitel má možnost respektovat individualitu dítěte, jeho osobní potřeby a zájmy. Výuka ve spojených ročnících dává příležitost rozvíjet komunikaci…

6Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace, okres Znojmo1 pobočka

Únanov 56, Únanov Bezdlužná

Základní škola. Jsme málotřídní škola v pěkné vesnici nedaleko Znojma. Poskytujeme základní vzdělání dětem ve věku od 6 do 11 let a připravujeme je pro zdravý život v 21. století. Nedílnou součástí školy jsou i mateřská škola, školní družina a školní jídelna.

7Základní škola Lesonice

Základní škola s kapacitou 80 žáků , družinou a jídelnou.

8Základní škola a Mateřská škola Petrov

Petrov 281, Petrov Bezdlužná

Jsme základní a mateřská škola. Jsme malotřídní typ se čtyřmi třídami a pěti ročníky I.stupně. Máme také školní družinu. Ve školce máme dvě třídy s věkově smíšenými dětmi.

9Základní škola a Mateřská škola Radějov

Radějov 1, Radějov Bezdlužná

Základní a mateřská škola s jídelnou a školní družinou nabízí výtvarný, folklorní, dramatický, čtenářský kroužek i účast v cimbálové kapele. Jsme zapojeni do různých projetků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Firmy v dalších lokalitách


Malotřídní škola v lokalitě Morava – detailní popis

Díky tomu mají učitelé více času a prostoru pro individuální práci s každým žákem. Malotřídní škola v oblasti Morava také klade důraz na moderní vzdělávací metody a technologie, které pomáhají žákům lépe porozumět učivu a zlepšit své výsledky. Pokud hledáte pro své dítě školu s osobním přístupem a moderním přístupem k vzdělávání, malotřídní škola v oblasti Morava je tou správnou volbou.