Skolióza – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1RECENS, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

2AquaKlim, s.r.o. - Sanatoria Klimkovice

4.4
★★★★★
★★★★★
(1605)
Hýlov 24, Klimkovice-Hýlov Bezdlužná

Provozujeme bezbariérový lázeňský komplex a neurorehabilitační kliniku. Léčíme pohybové ústrojí, neurologické, gynekologické nemoci u dospělých i u dětí. Dále pak poúrazová léčba, roztroušená skleróza, neplodnost, bolesti kloubů, skolióza, Parkinsonova choroba. Pořádáme firemní akce a svatby.

3Ing. Lenka Kočicová

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc – Hodolany Bezdlužná

Fyzioterapie, osteopatie, rehabilitace, cvičení, řešení potíží pohybového aparátu, celostni diagnostika.

4Zálešáková Markéta- www.fyzioterapieuh.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Otakarova 1253, Uherské Hradiště Bezdlužná

Ve své privátní praxi v Uherském Hradišti nabízím komplexní rehabilitační léčbu pro děti a dospělé, diagnostiku plochonoží se záznamem (Podoskop, PodoCAM), terapii při vadném držení těla a skolioze, bolestech zad, vyhodnocení motorického vývoje dítěte aj.


Firmy v dalších lokalitách


Skolióza v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Skolióza najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.