Diagnostika pohybového aparátu – Morava

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1MEDAPO.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Provozuji privátní ortopedickou ambulanci a to od r.1993 a nabízím komplexní diagnostiku a také léčbu chorob pohybového aparátu. A v indikovaných případech ortopedická postižení operuji a to na I. ortopedické klinice u sv.Anny v Brně a mám smluvní vztah ZP 111 a 201 a 205 a 207i také 211.

2Stalmach Antonín, MUDr.

Poskytujeme chirurgickou a ortopedickou ambulanci. Zaměřujeme se na komplexní diagnostiku a léčbu nemocí a úrazů pohybového aparátu. Provoz chirurgické ambulance. Jsme chirurgickou a ortopedickou ambulancí, která je součástí Centra zdraví u Bílého lva v Říčanech. Disponujeme vlastním RTG…

3MUDr. Karel Slezáček

Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Ortopedická ordinace MUDr. Karla Slezáčka se nachází v brněnské části Veveří v prostorách polikliniky Zahradníkova. Zaměřujeme se na komplexní diagnostickou a léčebnou péči u onemocnění pohybového ústrojí.

4Miluše Gogelová- rehabilitace

Fyzioterapeutická péče pro děti a dospělé. Fyzioterapie se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou pohybového aparátu. Je také součástí léčby dechových obtíží, problémů lymfatického systému a civilizačních onemocnění.

5Holznerová Libuše- MASÁŽE-KURZY-CVIČENÍ-MAGNETICKÁ AKUPUNKTURA

Stará Tenice 1213 , Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím východní masáže, kineziotaping, bahenní zábaly k formování postavy, hubnutí a detoxikaci, cvičení Taj-czy cjuaň a přírodní prostředky Epam.Věnuji se prevenci onemocnění, ale také akutním i chronickým onemocněním – především pohybového aparátu. Při první návštěvě doporučuji energetickou…

6Czudek Petr, MUDr.- ortopedická ordinace

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčením vrozených nebo získaných vad, chorob, úrazů a funkčních poruch pohybového aparátu.

7MUDr. Zdeněk Šos

Poskytuji ortopedickou péči, diagnostiku a léčbu onemocnění a úrazů pohybového aparátu.

8Mgr. Crhová Martina

Vranovská 19, Brno
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Mgr. Martina Crhová - Fyzioterapeut.

9Dobešová Šárka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bezručova 211 , Rožnov pod Radhoštěm

Poskytujeme zdravotnickou službu, rehabilitace a fyzioterapii. Naše zdravotnické zařízení se zabývá diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu.

10Cenek Jan- Ateliér pohybu APCfyzio

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
U Studia 3200/37 , Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím fyzioterapii. Specializuji se na diagnostiku a léčbu funkčních poruch pohybové soustavy.


Firmy v dalších lokalitách


Diagnostika pohybového aparátu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Diagnostika pohybového aparátu najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.