Ortopedická ambulance – Morava

Ortopedická ambulance v oblasti Morava je specializovaný zdravotnický zařízení, které se zaměřuje na diagnostiku a léčbu poruch pohybového aparátu. Ambulance poskytuje komplexní péči pro pacienty s různými ortopedickými problémy, jako jsou zlomeniny, výrony, kloubní bolesti, artritida, osteoporóza…

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1ORTOPEDIE Wellnerova s.r.o. - MUDr. Miroslav Dostál

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1322/3b, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Ortopedie dětí a dospělých. Našim pacientům poskytujeme komplexní ortopedickou péči i speciální výkony. Provádíme ultrazvuk kojeneckých kyčlí, pohybového aparátu a aplikace rázové vlny. Ultrazvuk dětských kyčlí provádíme vždy v pondělí 8:00–11:30 a 12:30–14:00. Akutní případy vyšetřujeme v…

2Sdružení zdravotnických zařízení II Brno1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří Bezdlužná

V naší poliklinice je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost a alergologie a diabetologie a endokrinologie a gynekologie a chirurgie a interna a kožní i neurologie a oční a…

3RECENS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

4Pikula Jiří, MVDr. PhD.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

5MEDAPO.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(158)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Provozuji privátní ortopedickou ambulanci a to od r.1993 a nabízím komplexní diagnostiku a také léčbu chorob pohybového aparátu. A v indikovaných případech ortopedická postižení operuji a to na I. ortopedické klinice u sv.Anny v Brně a mám smluvní vztah ZP 111 a 201 a 205 a 207i také 211.

7MUDr. Petr Unčovský - Ortopedie (Medlánky)

Hudcova 390/74, Brno-Medlánky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme komplexní ortopedickou léčbu chronických onemocnění pohybového aparátu. Naši ordinace najdete jak v Brně, tak i v Rosicích u Brna.

8ORTOPEDIE PLUS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(31)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ortopedie plus s.r.o. je zdravotnické zařízení, které nabízí dětským i dospělým pacientům komplexní erudovanou ortopedickou péči. Nabízíme pečlivé klinické vyšetření, vysvětlení problematiky a možností konzervativní i operační terapie. Náš ortopedický tým má dlouholetou ortopedickou i…

9Rehabilitace Židlochovice - MUDr.Vladimír Holoubek3 pobočky

Coufalíkovo náměstí…, Židlochovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplex služeb v oblasti rehabilitace, odborných ambulancí lékařů, podologické poradny a rekondičního programu. Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující ucelený komplex služeb v oblasti rehabilitace a rekondičního programu. Poskytujeme služby jak v rámci zdravotního pojištění,…

10MUDr. Tomáš Vyroubal Ortopedická ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Privátní ortopedická ambulance MUDr. Tomáše Vyroubala na poliklinice Horníkova. Zabývající se terapií ortopedických a úrazových postižení pohybového aparátu dospělých i dětí.


Firmy v dalších lokalitách


Ortopedická ambulance v lokalitě Morava – detailní popis

V ambulanci pracují zkušení ortopedičtí lékaři, kteří mají široké spektrum znalostí a zkušeností v oblasti ortopedie. Lékaři využívají moderní diagnostické metody, jako jsou rentgenové snímky, ultrazvukové vyšetření, magnetická rezonance a další, aby přesně určili diagnózu a navrhli nejvhodnější léčebný plán.

V ambulanci jsou k dispozici také fyzioterapeuti, kteří pomáhají pacientům s rehabilitací a posilováním svalů a kloubů. Fyzioterapeuti využívají moderní technologie, jako jsou elektroterapie, ultrazvuková terapie, laserová terapie a další, aby urychlili proces hojení a zlepšili pohyblivost pacientů.

V ambulanci je kladen důraz na individuální přístup ke každému pacientovi. Lékaři a fyzioterapeuti se snaží porozumět potřebám každého pacienta a navrhnout nejvhodnější léčebný plán. Pacienti jsou v ambulanci vždy vítáni s úsměvem a snaží se jim poskytnout co nejlepší péči.

V ambulanci jsou k dispozici také moderní vybavení a zařízení, které umožňuje lékařům a fyzioterapeutům poskytovat nejlepší péči. Vybavení zahrnuje například moderní rentgenové přístroje, ultrazvukové přístroje, laserové terapeutické přístroje a další.

V ambulanci se také konají pravidelné konzultace a školení pro lékaře a fyzioterapeuty, aby byli vždy informováni o nejnovějších trendech a postupech v oblasti ortopedie.

Celkově lze říci, že ortopedická ambulance v oblasti Morava je moderní a specializované zdravotnické zařízení, které poskytuje komplexní péči pro pacienty s ortopedickými problémy. Lékaři a fyzioterapeuti v ambulanci se snaží poskytnout nejlepší péči a individuální přístup ke každému pacientovi.