Ortopedická péče – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1RECENS, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

2Lékárna pod Klajdovkou

Horníkova 2485/34, Brno-Líšeň
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péči s poradenstvím. U nás vám změříme krevní tlak, hmotnost a výšku na přístroji CORAZON. Najdete zde široký výběr dermatologické kosmetiky, vlasové péče značek VICHY, EUCERIN a ortopedickou obuv SANTÉ. Partnerská lékárna GS, Walmark, EUCERIN. Prodej léků na

3ORTOPEDIE PLUS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ortopedie plus s.r.o. je zdravotnické zařízení, které nabízí dětským i dospělým pacientům komplexní erudovanou ortopedickou péči. Nabízíme pečlivé klinické vyšetření, vysvětlení problematiky a možností konzervativní i operační terapie. Náš ortopedický tým má dlouholetou ortopedickou i…

4Lékárna Slunce

Potoky 5145 , Zlín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodej léků a výdej léčivých přípravků na recept, očkovacích látek a doplňkového sortimentu. Dále nabízíme poradenství se specializací na problematiku péče o těhotné, diabetiky a pacienty vyššího věku.

5Hégrová Hana, PhMr. - Lékárna U Pöttingea1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 626/3, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme široké spektrum léků a zdravotnických potřeb, prodej potravinových doplňků, kosmetiky, homeopatie a poradenství.

6Mgr. Jana vacková - Lékárna U Madony

Nádražní 427/179, Ostrava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní lékárenskou péče s poradenstvím o lécích a dále nabízíme měření krevního tlaku a hmotnosti a výšky na přístroji CORAZON. A v naší nabídce je také léčebná kosmetika VICHY a ortopedická obuv SANTÉ, vlasová kosmetika. Naše partnerská lékárna GS a Walmark i také EUCERIN.

7Ortopedicko - protetická ambulance MUDr. Jiří Tesarčík

Provoz ortopedicko-protetické ordinace. Naše ortopedické ambulance naleznete na adresách Opava, Hrnčířská 270/10, Opava, Krnovská 3, Kobeřice, Hlučínská 739 Krnov, nám. Hrdinů 3. Ortopedie Opava Vám nabízí komplexní služby v léčbě bolestí kloubů, úponů a šlach.

8Centrum lékařské péče spol. s r.o.- MUDr. Martin Sklenský2 pobočky

Provozuji privátní ortopedicko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o. v Brně.

9MUDr. Milan Leznar, ambulant. péče v oboru ortopedie a traumatologie

Provozujeme služby ortopedická a dále i traumatologická ambulance.


Firmy v dalších lokalitách


Ortopedická péče v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Ortopedická péče najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.