Ortopedická péče – Morava

Ortopedická péče je obor medicíny, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového aparátu. Tento obor se zaměřuje na léčbu kostí, kloubů, svalů a šlach.

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1ORTOPEDIE Wellnerova s.r.o. - MUDr. Miroslav Dostál

3.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1322/3b, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Ortopedie dětí a dospělých. Našim pacientům poskytujeme komplexní ortopedickou péči i speciální výkony. Provádíme ultrazvuk kojeneckých kyčlí, pohybového aparátu a aplikace rázové vlny. Ultrazvuk dětských kyčlí provádíme vždy v pondělí 8:00–11:30 a 12:30–14:00. Akutní případy vyšetřujeme v…

2Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

3Aurea medica s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šimáčkova 249/35, Brno-Líšeň

Nabízíme prodej zdravotních výrobků a to MO a VO a odborné konzultace a také nabízíme perličkové lázně a biolampy a masážní přístroje i bylinné oleje a orto bandáže a magnetoterapii a také akupresuru. Také poskytujeme masážní lehátka a produkty péče o prsy a myostimulátory i tlakoměry a dále i…

4MTE spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Hybešova 289/43, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Soukromé centrum zdravotní péče MEDICAL CENTER, otevřené v roce 2007 v nově zrekonstruované budově na adrese Hybešova 43 v Brně, vzniklo za účelem poskytování prvotřídní lékařské péče svým pacientům. MEDICAL CENTER nabízí moderní příjemné prostředí privátních ordinací, lékárny a výdejny…

5Sdružení zdravotnických zařízení II Brno1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří Bezdlužná

V naší poliklinice je poskytovaná specializovaná zdravotní péče pro děti a dospělé a najdete u nás ambulance jako je praktický lékař pro dospělé a praktický lékař pro děti a dorost a alergologie a diabetologie a endokrinologie a gynekologie a chirurgie a interna a kožní i neurologie a oční a…

6RECENS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Vackova 428/8, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Společnost Recens, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako privátní zdravotnické zařízení se zaměřením na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Od roku 2000 jsou obě ambulantní pracoviště lokalizována v Brně – Králově Poli. Po více než deseti letech působení se pracoviště díky odborné…

7MVDr. Robert Just2 pobočky

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata. V našich ordinacích jsme připraveni ošetřit nejen vaše psy a kočky, ale i všechny doma chované drobné savce, plazy a exotické ptáky.

8Pikula Jiří, MVDr. PhD.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

9MVDr.Tomáš Weidenhöfer

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Jemelkova 703/42, Brno-Starý Lískovec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme nadstandardně vybavená veterinární klinika a máme tým lékařů erudovaný v oborech a jako je chirurgie a ortopedie a rentgenologie a sonografie a kardiologie a interna a gynekologie a oftalmologie a dermatologie a zubní péče. A klademe důraz na bezpečnost anestezie a anesteziologický monitoring…

10MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…


Firmy v dalších lokalitách


Ortopedická péče v lokalitě Morava – detailní popis

Ortopedická péče je důležitá pro lidi všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

v oblasti Morava je k dispozici široká škála ortopedických služeb. Místní zdravotnická zařízení nabízejí diagnostiku a léčbu různých ortopedických onemocnění. Mezi nejčastější patří bolesti zad, kloubů a svalů, artritida, osteoporóza, zlomeniny a poranění šlach.

Ortopedická péče v oblasti Morava zahrnuje následující služby:

1. Diagnostika - ortopedický lékař provede důkladné vyšetření a diagnostiku, aby určil příčinu bolesti a navrhl vhodnou léčbu.

2. Konzervativní léčba - většina ortopedických onemocnění lze léčit konzervativními metodami, jako jsou fyzioterapie, rehabilitace, léky a ortopedické pomůcky.

3. Chirurgická léčba - v některých případech je nutná chirurgická léčba, jako je například artroskopie, náhrada kloubu nebo fixace zlomenin.

4. Prevence - ortopedická péče zahrnuje také prevenci ortopedických onemocnění. To zahrnuje správnou výživu, cvičení a ergonomické pracovní podmínky.

5. Dlouhodobá péče - některé ortopedické problémy vyžadují dlouhodobou péči. v oblasti Morava jsou k dispozici specialisté, kteří poskytují dlouhodobou péči a sledují průběh léčby.

Ortopedická péče je důležitá pro udržení zdraví a pohyblivosti. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní ortopedické služby, které pomáhají lidem zlepšit kvalitu života a snížit bolest.