Servis dioptrických brýlí – Morava

Servis dioptrických brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. Tento servis se zaměřuje na opravu, údržbu a výměnu dioptrických brýlí, aby byly vždy v perfektním stavu a plně funkční.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

3Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

4LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

5Mgr. Pavel Beneš, Ph.D., Oční optika Rubín

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Oční optika Rubín se zabývá kompletní péčí o Váš zrak již 18 let. Přinášíme špičkový servis v příjemném prostředí a moderní technologie. Nabízíme velký výběr značkových brýlových obrub, brýlová skla všech typů, sluneční brýle, kontaktní čočky. Samozřejmostí je měření zraku a aplikace kontaktních…

6OPTIK CENTRUM PLUS, a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(37)
Vídeňská 69, Znojmo Bezdlužná

Provozujeme rodinnou oční optiku s komplexními službami. Zabýváme se taktéž vyšetřením zraku a pravidelnou péčí o něj.

7Společná oční optika, s.r.o.2 pobočky

Ztracená 78/33, Kroměříž
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme zhotovení a opravy brýlí. Máme nabídku slunečních brýlí, pouzder, čisticích sprejů i utěrek na optiku. U nás na prodejně si můžete také změřit zrak. Máme také záruční i pozáruční servis.

8Oční optika JMJ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Františkánská 139, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše oční optika zhotovuje dioptrické brýle. Dále prodáváme sluneční brýle a doplňkový sortiment k brýlím. Dále u nás zakoupíte dioptrické čočky včetně multifokálních.

9Rozehnalová Soňa3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Františkánská 163 , Uherské Hradiště Bezdlužná

Nabízíme sluneční brýle, dioptrické brýle, obruby, sportovní obruby, oční optiku. Dále si u nás můžete změřit zrak. Prodáváme také značkové brýle.

10GrandOptical (pobočka Zlín)49 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
třída 3. května 1170, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí. Dále i brýlových či kontaktních čoček včetně příslušenství. Mimo jiné nabídka měření zraku a doživotního bezplatného servisu. Možnost i dárkových poukazů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je k dispozici několik servisů dioptrických brýlí, které nabízejí širokou škálu služeb. Tyto servisy se specializují na různé typy brýlí, včetně plastových, kovových a flexibilních brýlí.

Mezi nejčastější služby, které servis dioptrických brýlí nabízí, patří oprava poškozených brýlí, výměna ztracených nebo poškozených částí, jako jsou například čočky, závěsy nebo nosníky. Servis také může provádět úpravy brýlí, jako je například zkrácení nebo prodloužení ramen.

Další důležitou službou, kterou servis dioptrických brýlí nabízí, je kontrola zraku. Tato kontrola zahrnuje měření dioptrií a případně i dalších parametrů, jako je například vzdálenost mezi očima. Na základě těchto údajů může servis doporučit vhodné brýle pro každého zákazníka.

Servis dioptrických brýlí také nabízí širokou škálu doplňkových produktů, jako jsou například čisticí prostředky, obaly na brýle nebo speciální ubrousky na čištění čoček. Tyto produkty jsou důležité pro udržení brýlí v čistotě a v dobrém stavu.

v oblasti Morava je možné najít servis dioptrických brýlí v několika optikách a specializovaných prodejnách. Tyto servisy nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny a jsou vždy připraveny pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem týkajícím se jejich brýlí.

Odrážkový seznam:
- Oprava poškozených brýlí
- Výměna ztracených nebo poškozených částí
- Úpravy brýlí
- Kontrola zraku
- Doporučení vhodných brýlí
- Nabídka doplňkových produktů

Číslicový seznam:
1. Oprava poškozených brýlí
2. Výměna ztracených nebo poškozených částí
3. Úpravy brýlí
4. Kontrola zraku
5. Doporučení vhodných brýlí
6. Nabídka doplňkových produktů

Celková délka: 1300 znaků.