Servis dioptrických brýlí – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Kovář Josef - Oční optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Nádražní 29/991, Bruntál
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí, brýlových obrub a kontaktních čoček. Provádíme opravy a úpravy brýlí, měření zraku vyškoleným specialistou, záruční a pozáruční servis, odbornou a profesionální péči o oči a další služby. V našem sortimentu dále naleznete…

2Oční optika JMJ, s.r.o.

Františkánská 139, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše oční optika zhotovuje dioptrické brýle. Dále prodáváme sluneční brýle a doplňkový sortiment k brýlím. Dále u nás zakoupíte dioptrické čočky včetně multifokálních.

3GrandOptical (pobočka Zlín)49 poboček

třída 3. května 1170, Zlín
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí. Dále i brýlových či kontaktních čoček včetně příslušenství. Mimo jiné nabídka měření zraku a doživotního bezplatného servisu. Možnost i dárkových poukazů.

4Oční optika Lesa, s. r. o.

Oční optika Lesa, s.r.o. z Uherského Hradiště poskytuje poradenství při výběru dioptrických brýlí a kompletní služby v oblasti oční optiky. Nabízíme kvalitní dětské dioptrické brýle, dioptrické brýle klasické i sluneční pro dospělé, dále kontaktní čočky, brýlové obruby a skla pro různé použití.

5Optika Novum s.r.o.

Ostravská 76/25, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky. Nabízíme více než tisíc brýlových obrub, které si můžete vybrat a vyzkoušet v našich prodejnách, kde vám také kvalifikovaně změříme váš zrak. Jsme schopni vám namodelovat vaše brýle dle přání. Nabízíme veškerý sortiment týkající se oční optiky. Prodejnu v Ludgeřovicích naleznete…

6Kočí Petra- OPTIKA LENS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čs. armády 54/6, Hlučín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provoz oční optiky v Hlučíně. U nás najdete rozsáhlou nabídku dioptrických, slunečních, dětských a dalších druhů brýlí a doplňků. Naše firma nabízí služby v oboru oční optiky již od roku 1998. V současné době Vás přivítáme v provozovně v Hlučíně na ulici Čs. armády 6 (v červené budově vedle…

7Kadlecová Kateřina

Nabízíme prodej a poskytujeme poradenství a dále i servis v oblasti dioptrických i slunečních brýlí i také kontaktních čoček a příslušenství.

8Jarmila Kovářová

Nabízíme prodej slunečních i dioptrických brýlí a to včetně kontaktních čoček a dále poskytujeme servis i opravy brýlí a dále i odborné oční vyšetření.


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Servis dioptrických brýlí najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.