Servis brýlí – Morava

Servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Morava je k dispozici několik optik, které nabízejí tento servis.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

2Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

3Kovář Josef - Oční optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Nádražní 29/991, Bruntál
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký sortiment dioptrických a slunečních brýlí, brýlových obrub a kontaktních čoček. Provádíme opravy a úpravy brýlí, měření zraku vyškoleným specialistou, záruční a pozáruční servis, odbornou a profesionální péči o oči a další služby. V našem sortimentu dále naleznete…

4Petr Krouman- OPTIK KROUMAN

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Josefská 516/1, Brno-město Bezdlužná

Poskytujeme profesionální služby oční optiky. A nabízíme dioptrické brýle a sluneční brýle Tag Heuer a Ray Ban a Tom Ford a Mad Italy i také Serengeti a také designové dámské brýle i pánské brýle a dále i brýle na sport. Děláme měření zraku a dioptrií a provádíme aplikace i prodej kontaktních čoček…

5LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(21)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

6Mgr. Pavel Beneš, Ph.D., Oční optika Rubín

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Makovského náměstí…, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Oční optika Rubín se zabývá kompletní péčí o Váš zrak již 18 let. Přinášíme špičkový servis v příjemném prostředí a moderní technologie. Nabízíme velký výběr značkových brýlových obrub, brýlová skla všech typů, sluneční brýle, kontaktní čočky. Samozřejmostí je měření zraku a aplikace kontaktních…

7OPTIK CENTRUM PLUS, a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(37)
Vídeňská 69, Znojmo Bezdlužná

Provozujeme rodinnou oční optiku s komplexními službami. Zabýváme se taktéž vyšetřením zraku a pravidelnou péčí o něj.

8Společná oční optika, s.r.o.2 pobočky

Ztracená 78/33, Kroměříž
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provádíme zhotovení a opravy brýlí. Máme nabídku slunečních brýlí, pouzder, čisticích sprejů i utěrek na optiku. U nás na prodejně si můžete také změřit zrak. Máme také záruční i pozáruční servis.

9Oční optika JMJ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Františkánská 139, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše oční optika zhotovuje dioptrické brýle. Dále prodáváme sluneční brýle a doplňkový sortiment k brýlím. Dále u nás zakoupíte dioptrické čočky včetně multifokálních.

10Rozehnalová Soňa3 pobočky

Nabízíme sluneční brýle, dioptrické brýle, obruby, sportovní obruby, oční optiku. Dále si u nás můžete změřit zrak. Prodáváme také značkové brýle.


Firmy v dalších lokalitách


Servis brýlí v lokalitě Morava – detailní popis

1. Oprava poškozených brýlí
Jednou z nejčastějších služeb, kterou servis brýlí nabízí, je oprava poškozených brýlí. To může zahrnovat opravu zlomených ramen, výměnu šroubků nebo opravu poškozených čoček. Většina optik v oblasti Morava má k dispozici moderní vybavení a kvalifikované techniky, kteří jsou schopni provést rychlé a efektivní opravy.

2. Úprava brýlí
Další službou, kterou servis brýlí nabízí, je úprava brýlí. To může zahrnovat úpravu nosníku, aby brýle lépe seděly na obličeji, nebo úpravu ramen, aby se brýle lépe držely za ušima. Optikové v oblasti Morava jsou schopni provést různé úpravy, aby brýle byly co nejpohodlnější a nejefektivnější.

3. Čištění brýlí
Čištění brýlí je další důležitou službou, kterou servis brýlí nabízí. Optikové v oblasti Morava jsou schopni provést důkladné čištění brýlí, aby byly co nejčistší a nejjasnější. To může zahrnovat čištění čoček, rámů a nosníku.

4. Výměna čoček
Pokud jsou čočky brýlí poškozené nebo zastaralé, servis brýlí může nabídnout výměnu čoček. Optikové v oblasti Morava mají k dispozici širokou škálu čoček, včetně bifokálních a progresivních čoček, aby se co nejlépe přizpůsobili potřebám zákazníka.

5. Kontrola zraku
Kromě opravy a úpravy brýlí může servis brýlí také nabídnout kontrolu zraku. Optikové v oblasti Morava jsou schopni provést oční testy a poradit zákazníkům s výběrem správných brýlí pro jejich potřeby.

Celkově lze říci, že servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Morava je k dispozici několik optik, které nabízejí širokou škálu služeb, včetně opravy poškozených brýlí, úpravy brýlí, čištění brýlí, výměny čoček a kontroly zraku. Optikové v oblasti Morava jsou kvalifikovaní a mají moderní vybavení, aby mohli poskytnout rychlé a efektivní služby.