Regenerační masáž – Morava

Regenerační masáž je oblíbenou metodou pro uvolnění napětí a zlepšení pohyblivosti svalů. V oblasti Morava je tato masáž stále více vyhledávaná, a to díky svým pozitivním účinkům na celkové zdraví a pohodu.

1–10 firem z 694 nalezených Filtry

1Zlatý klíček, s.r.o

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Jaselská 191/8, Brno-Veveří Bezdlužná

Provádíme masáže a alternativní medicíny a homeopatie a také detoxikace i také regenerace a nabízíme prodej bylin a potravinových doplňků a minerálů a také knih.

2Hartinger Vladimír

Poskytuji relaxační i regenerační masáže.

3BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

4Koutná Martina - Kadeřnictví Milagro

Veveří 466/23, Brno Bezdlužná

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

5Fillová Yveta

Nabízím masérské, rekondiční a regenerační masáže, přístrojové a ruční lymfomasáže, hydromasáže s chromoterapií, hirudoterapie i liposukci.

6MUDr. Irena Procházková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

7To.Si Dopřej Masáž - Novotná Simona

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého třída 742…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Osvědčeným, prověřeným a účinným prostředkem pro regeneraci našeho organizmu je již po staletí MASÁŽ. Zde si můžete vybrat z nabídky masáží a doplňkových produktů, které přispívají ke zdraví a vitalitě člověka. Naše masáže jsou pro Vás, kdo se chcete zastavit v dnešní uspěchané době. Přijďte si…

8HANNAH Beauty Zone s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(57)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc Bezdlužná

Jsme kosmetické studio a provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření. Provádíme neinvazivní liposukce. Nabízíme nejnovější trendy v oblasti péče o tělo i pokožku a zároveň Vám tyto metody vždy představit za dostupné ceny. Veškeré služby, které nabízíme samy testujeme a tak máme možnost vždy…

9Černá Lenka - Kosmetické studio1 pobočka

Provádíme kosmetiku, pedikúru, manikúru a regenerační i sportovní masáže.

10Maňák Tomáš- Regenerační studio Hybeška1 pobočka

Hybešova 261/22, Brno
Dnes už má zavřeno

Provádíme pedikúru a manikúru včetně kosmetických služeb i masáží.


Firmy v dalších lokalitách


Regenerační masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Regenerační masáž se zaměřuje na uvolnění svalového napětí, zlepšení průtoku krve a lymfy a odstranění toxinů z těla.

V oblasti Morava je možné najít mnoho kvalitních masérů, kteří se specializují na regenerační masáže. Tyto masáže jsou vhodné pro všechny, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů, nebo kteří chtějí zlepšit svou pohyblivost a celkovou kondici. Regenerační masáže jsou také vhodné pro sportovce, kteří chtějí zlepšit své výkony a zkrátit dobu regenerace po tréninku.

V oblasti Morava je možné najít mnoho masážních salonů, které nabízejí regenerační masáže. Tyto salony jsou vybaveny moderními zařízeními a kvalifikovanými maséry, kteří mají bohaté zkušenosti s touto metodou. Regenerační masáže jsou prováděny s použitím speciálních technik a masážních olejů, které zlepšují účinky masáže a zvyšují pocit relaxace.

V oblasti Morava je regenerační masáž stále více populární a vyhledávaná. Tato masáž je vhodná pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu, ať už trpí bolestmi svalů a kloubů, nebo chtějí zlepšit své sportovní výkony. V oblasti Morava je možné najít mnoho kvalitních masérů a masážních salonů, kteří nabízejí regenerační masáže s vysokou účinností a profesionálním přístupem.