Regenerační masáž – Morava

1–10 firem z 695 nalezených Filtry

1MUDr. Irena Procházková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

2Zlatý klíček, s.r.o

Provádíme masáže a alternativní medicíny a homeopatie a také detoxikace i také regenerace a nabízíme prodej bylin a potravinových doplňků a minerálů a také knih.

3Hartinger Vladimír

Poskytuji relaxační i regenerační masáže.

4BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(25)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Otevřeno od 9:00

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

5Koutná Martina - Kadeřnictví Milagro

Veveří 466/23, Brno Bezdlužná

Nabízíme profesionální kadeřnické služby, barvení, žehlení, prodlužování i zhušťování vlasů, kosmetiku, poradenství a masáže. Otevřeno dle objednávek.

6Fillová Yveta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Úvoz 493/29, Brno-Staré Brno

Nabízím masérské, rekondiční a regenerační masáže, přístrojové a ruční lymfomasáže, hydromasáže s chromoterapií, hirudoterapie i liposukci.

7To.Si Dopřej Masáž - Novotná Simona

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého třída 742…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Osvědčeným, prověřeným a účinným prostředkem pro regeneraci našeho organizmu je již po staletí MASÁŽ. Zde si můžete vybrat z nabídky masáží a doplňkových produktů, které přispívají ke zdraví a vitalitě člověka. Naše masáže jsou pro Vás, kdo se chcete zastavit v dnešní uspěchané době. Přijďte si…

8HANNAH Beauty Zone s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(42)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc Bezdlužná

Jsme kosmetické studio a provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření. Provádíme neinvazivní liposukce. Nabízíme nejnovější trendy v oblasti péče o tělo i pokožku a zároveň Vám tyto metody vždy představit za dostupné ceny. Veškeré služby, které nabízíme samy testujeme a tak máme možnost vždy…

9Černá Lenka - Kosmetické studio1 pobočka

Provádíme kosmetiku, pedikúru, manikúru a regenerační i sportovní masáže.

10Maňák Tomáš- Regenerační studio Hybeška1 pobočka

Hybešova 261/22, Brno
Otevřeno od 10:00

Provádíme pedikúru a manikúru včetně kosmetických služeb i masáží.


Firmy v dalších lokalitách


Regenerační masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Regenerační masáž najdete 695 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 626 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 209 firem v regionu Morava.