Bowenova masáž – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Masérská škola Inprov Brno

4.8
★★★★★
★★★★★
(53)
Čichnova 982/23, Brno-Komín Bezdlužná

Masérská škola s kurzy pořádá rekvalifikační masérské kurzy, víkendové, ezoterické kurzy pro maséry, zdravotníky, kosmetičky, pedikérky i veřenost.

2Halka Wronová - Kartářka

V životě každého člověka může nastat okamžik, kdy potřebuje pomoci, poradit jak dál, aby se jeho záležitosti pohnuly tím správným směrem a život mu přinášel i to dobré, radost a potěšení, nejen starosti. Věřím, že stačí změnit ve svém životě nebo i sám v sobě byť jen maličkost a události se mohou…

3Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

4M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

5MASRETTE MASÁŽE s.r.o.

U Hrůbků 2997/154, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

6Mlýnek Aleš

Poskytování rekondičních, regeneračních i masérských služeb včetně Bowenovy techniky.

7Heralecká Marie Mgr.

Nabídka kineziologie, sofioterapie, etikoterapie, fytoterapie a reiki. Dále zajištění naučných seminářů, poradenství a přednášek. Provádění i diagnostiky automatickou kresbou. Poskytování Bowenovy tlakové masáže.

8Horáková Renata, Bc. - Masérna U Solné jeskyně

Provádím masáže a techniky k udržení zdraví a pohody. Dále jsou v nabídce služby jako Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexní terapie, holistická aromaterapeutická, motýlí i klasická masáž, baňkování, metamorfní technika, tělové a ušní svíce či cvičení SM a systém MUDr.…

9Ondra Radek

Sportovní, rekondiční a Breussovu masáž i Bowenovu tlakovou masáž či masáž lávovými kameny. Provádíme baňkování, manuální lymfatickou drenáž a Dornovu metodu.

10Kolečkářová Monika1 pobočka

Provádím jemné mobilizační techniky, relaxační a lymfatickou, Bowenovu, baňkovou a motýlí masáž. Dále nabízím masáže lávovými kameny, Dornovu metodu, tělové a ušní svíce.


Firmy v dalších lokalitách


Bowenova masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bowenova masáž najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.