Bowenova masáž – Morava

Bowenova masáž je účinná terapeutická metoda, která se stává stále populárnější v oblasti Morava. Tato masážní technika se zaměřuje na uvolnění napětí v těle a podporu regenerace tkání.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Masérská škola s kurzy pořádá rekvalifikační masérské kurzy, víkendové, ezoterické kurzy pro maséry, zdravotníky, kosmetičky, pedikérky i veřenost.

Poslat poptávku inprov.cz 601 331 995

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

Poslat poptávku maserskaskola.cz 545 211 691

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

Poslat poptávku luxurycare.com 731 404 040

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

Poslat poptávku masrette.cz 774 673 600

Nabídka kineziologie, sofioterapie, etikoterapie, fytoterapie a reiki. Dále zajištění naučných seminářů, poradenství a přednášek. Provádění i diagnostiky automatickou kresbou. Poskytování Bowenovy tlakové masáže.

Poslat poptávku umarusky.com 577 138 035

Sportovní, rekondiční a Breussovu masáž i Bowenovu tlakovou masáž či masáž lávovými kameny. Provádíme baňkování, manuální lymfatickou drenáž a Dornovu metodu.

Poslat poptávku dornovametoda.eu 606 633 285

Provádím jemné mobilizační techniky, relaxační a lymfatickou, Bowenovu, baňkovou a motýlí masáž. Dále nabízím masáže lávovými kameny, Dornovu metodu, tělové a ušní svíce.

Poslat poptávku 608 570 647

Provádím terapie Dornovou metodou, manuální lymfodrenáž, Breussovu nebo Bowenovu tlakovou masáž.

Poslat poptávku masazjesenik.cz 774 638 689

Mohu Vám nabídnou celou řadu procedur pro uvolnění těla a mysli. Nabízím relaxační, sportovní, lymfatické a jiné masáže. Dále také dornovu metodu, měkké techniky nebo kraniosakrální terapii. Přijďte mě navštívit do studia Twins na Ostrožné ulici v Opavě.

Poslat poptávku masaze-stribny.cz 735 885 159

Vítejte v našem masážním studiu v klidné vesničce Svinošice nedaleko města Kuřim. Nabízím regenerační a sportovní masáže, které Vám pomohou zbavit se bolesti a napětí. Kromě toho mám také speciální terapie, jako je například Bowenova technika a Dornova metoda, vhodné pro různé typy bolestí a…

Poslat poptávku masazelukas.cz 604 838 428

Bowenova masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Bowenova masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a může pomoci při různých zdravotních problémech.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho kvalifikovaných terapeutů, kteří se specializují na Bowenovu masáž. Tito odborníci využívají speciální techniky, které pomáhají uvolnit napětí v těle a zlepšit průtok krve a lymfy. Bowenova masáž také podporuje regeneraci tkání a pomáhá při bolestech zad, krční páteře, ramen a dalších částech těla.

V oblasti Morava je Bowenova masáž stále více vyhledávanou terapeutickou metodou. Tato masážní technika je vhodná pro lidi, kteří trpí bolestmi svalů a kloubů, migrénami, poruchami spánku a dalšími zdravotními problémy. Bowenova masáž je také vhodná pro sportovce, kteří chtějí zlepšit své výkony a zkrátit dobu regenerace po tréninku.

V oblasti Morava je možné najít mnoho terapeutů, kteří se specializují na Bowenovu masáž. Tyto odborníky lze najít například na internetu, kde je možné najít jejich kontaktní údaje a recenze od klientů. Bowenova masáž je účinná terapeutická metoda, která může pomoci při různých zdravotních problémech a zlepšit kvalitu života.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.