Bowenova masáž – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Masérská škola Inprov Brno

4.9
★★★★★
★★★★★
(248)
Čichnova 982/23, Brno-Komín Bezdlužná

Masérská škola s kurzy pořádá rekvalifikační masérské kurzy, víkendové, ezoterické kurzy pro maséry, zdravotníky, kosmetičky, pedikérky i veřenost.

2Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA

Nabízíme kvalitní, odbornou výuku umění masáže. Výuka probíhá ve vybraných učebnách. Ručíme za znalosti, které si od nás odnesete. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

3M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

4MASRETTE MASÁŽE s.r.o.

U Hrůbků 2997/154, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Firma se zabývá masážemi pohybového aparátu do nichž spadá klasická masáž, lymfatická masáž, Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexologie….,ale i cvičení jako SM systém. Nabízíme i relaxační masáže aromaterapii, lávové kameny, párové masáže a další.

5Mlýnek Aleš

Poskytování rekondičních, regeneračních i masérských služeb včetně Bowenovy techniky.

6Heralecká Marie Mgr.

Nabídka kineziologie, sofioterapie, etikoterapie, fytoterapie a reiki. Dále zajištění naučných seminářů, poradenství a přednášek. Provádění i diagnostiky automatickou kresbou. Poskytování Bowenovy tlakové masáže.

7Horáková Renata, Bc. - Masérna U Solné jeskyně

Provádím masáže a techniky k udržení zdraví a pohody. Dále jsou v nabídce služby jako Dornova metoda, Breussova masáž, Bowenova tlaková masáž, reflexní terapie, holistická aromaterapeutická, motýlí i klasická masáž, baňkování, metamorfní technika, tělové a ušní svíce či cvičení SM a systém MUDr.…

8Ondra Radek

Sportovní, rekondiční a Breussovu masáž i Bowenovu tlakovou masáž či masáž lávovými kameny. Provádíme baňkování, manuální lymfatickou drenáž a Dornovu metodu.

9Kolečkářová Monika1 pobočka

Provádím jemné mobilizační techniky, relaxační a lymfatickou, Bowenovu, baňkovou a motýlí masáž. Dále nabízím masáže lávovými kameny, Dornovu metodu, tělové a ušní svíce.

10Vlčková Barbora- Masáže1 pobočka

Lipová-lázně 127 , Lipová-lázně
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádím terapie Dornovou metodou, manuální lymfodrenáž, Breussovu nebo Bowenovu tlakovou masáž.


Firmy v dalších lokalitách


Bowenova masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bowenova masáž najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.