Breussova masáž – Morava

Breussova masáž je účinná terapeutická metoda, která se zaměřuje na uvolnění svalového napětí a zlepšení průtoku energie v těle. Tato masáž je pojmenována po rakouském léčiteli Rudolfu Breussovi, který ji vyvinul v 60.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Daňková Lenka - Solná jeskyně Star

4.3
★★★★★
★★★★★
(50)
Jugoslávská 596/27, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz solné jeskyně.

2LH-STUDIO

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 456/9, Veveří Bezdlužná

Nabízíme profesionální služby z oblasti péče o tělo a ruce. Věřím, že si vyberete z naší nabídky služeb a příjdete uvolnit svou mysl i tělo. Krása, relaxace a odpočinek přímo v centru Brna.

3Ing. Vladimír Duda, DiS

Oskol 311/41, Kroměříž
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, sportovní, klasickou, segmentovou, regenerační i čínskou masáž, mobilizaci žeber, taping, léčení neplodnosti, parafínové zábaly, vakuovou terapii a suché uhličité koupele.

4Netopil Vlastimil - masážní studio Ráj

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Moravská 3879/51, Kroměříž
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Masážní studio nabízí masáž klasickou, lávovými kameny, ruční lymfatickou a Breussovu masáž. Dornovu metodu PLUS, reflexní terapii plosky a další.

5Šťastná Marcela - Centrum regenerace Buchlovice

Poskytování relaxace, masáží, zábalů a peelingu. Dále se věnuji terapiím specializujícím se na zharmonizování osobnosti a lektorské činnosti. Zaměřuji se na reiki, reflexologie i jemní mobilizační techniky, Dornovu metodu a Breussovu masáž.

6Balnearia s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
V Zahradách 102, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum s nabídkou hydroterapie, masáží, thajských masáží či zábalů, pedikúry a manikúry. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

7Juříková Jana

Zlechov 149, Zlechov Bezdlužná

Nabízím Vám ošetření a uvolňující masáže, kde si stačí vybrat tu správnou, kterou zrovna potřebujete. Nečekejte, až vás bude bolet celé tělo. Masáže by se měly stát přirozenou součástí Vaší fyzické i duševní očisty.

8Hric Vítězslav, Mgr. - Vita Masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mozartova 234/29, Olomouc - Nová Ulice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Masážní studio bylo založeno roku 2010 a specializuje se především na masážní a terapeutické služby. Nabízíme nově zrekonstruované prostory. Při první návštěvě vedeme krátký strukturovaný rozhovor, po kterém navrhneme nejoptimálnější masáž a postup návštěv, široká nabídka masáží (od sportovních po…

9Hrdlička Lubomír - centrum kruh1 pobočka

Nabídka zprostředkování kurzů a seminářů o alternativních filosofiích, esoterických metodách a terapiích. Zajišťujeme výuku i ubytování pod jednou střechou, s bohatou nabídkou dalších služeb a technického servisu. Zajišťujeme akreditované, zájmové a letní kurzy.

10Studio Věra - Věra Miklová

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Hložkova 761, Otrokovice-Újezdy

Studio Věra nabízí úlevu od bolestí těla pomocí nejstarší a nejúčinnější metody - masáží. Nabízíme masáž klasickou, lymfatickou, baňkování, Breussovu metodu, Dornovu metodu. Dále nabízíme pedikůru mokrou cestou.


Firmy v dalších lokalitách


Breussova masáž v lokalitě Morava – detailní popis

etech 20. století.

Breussova masáž se provádí pomocí jemných pohybů a tlaků na určité body na těle. Tyto body jsou spojeny s energetickými dráhami v těle, které jsou podle tradiční čínské medicíny zodpovědné za průtok energie. Masáž se provádí s použitím speciálního oleje, který obsahuje směs bylin a esenciálních olejů.

Breussova masáž je vhodná pro lidi, kteří trpí bolestmi zad, krční páteře, ramen a dalších částí těla. Tato masáž také pomáhá uvolnit svalové napětí a zlepšit průtok krve v těle. Breussova masáž je oblíbená terapeutická metoda v oblasti Morava, kde ji nabízí mnoho profesionálních masérů.

Breussova masáž je také účinná při léčbě stresu a úzkosti. Tato masáž pomáhá uvolnit napětí v těle a zlepšit celkovou pohodu. Breussova masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a je bezpečná a neinvazivní terapeutická metoda.

Pokud hledáte účinnou terapeutickou metodu pro uvolnění svalového napětí a zlepšení průtoku energie v těle, Breussova masáž je pro vás tou správnou volbou. V oblasti Morava ji nabízí mnoho profesionálních masérů, kteří vám pomohou dosáhnout maximálního účinku této terapeutické metody.