Cranio sakrální, kraniosakrální terapie – Morava

Cranio sakrální terapie je moderní metoda léčby, která se zaměřuje na oblast Morava. Tato terapie se využívá k léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku, stres a další.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Taussigova 3464/21 , Brno Bezdlužná

Jako tým architektů s dlouholetou praxí vám nabízíme komplexní architektonické, projekční a konzultační služby. Poskytujeme individuální přístup v oblasti projektových dokumentací, architektonických studií, návrhů domů a interiérů a rekonstrukcích civilních, průmyslových i sakrálních staveb.

2Svatopluk Přikryl Starožitnosti

Nákup a prodej starožitností, šperků, uměleckých a sběratelských předmětů.

3Petříčková Daniela

Nabízíme služby masážního centra. Provádění kranio-sakrální terapie.


Firmy v dalších lokalitách


Cranio sakrální, kraniosakrální terapie v lokalitě Morava – detailní popis

Kraniosakrální terapie se zaměřuje na oblast hlavy, krku a páteře, kde se nachází mnoho důležitých nervových center.

Cranio sakrální terapie je založena na principu, že tělo má vlastní schopnost se léčit a regenerovat. Terapeut pracuje s jemnými pohyby, které pomáhají uvolnit napětí v těle a obnovit rovnováhu. Tato terapie je velmi jemná a neinvazivní, což z ní dělá vhodnou pro lidi všech věkových kategorií.

Kraniosakrální terapie je účinná při léčbě mnoha zdravotních problémů, jako jsou například bolesti hlavy, migrény, poruchy spánku, stres a další. Tato terapie je také účinná při léčbě poruch pohybového aparátu, jako jsou například bolesti zad, krční páteře a další.

Pokud hledáte účinnou a jemnou terapii pro léčbu různých zdravotních problémů, může být cranio sakrální terapie tou správnou volbou. V oblasti Morava je k dispozici mnoho kvalifikovaných terapeutů, kteří vám mohou pomoci s vašimi zdravotními problémy. Kontaktujte je a zjistěte více o této účinné terapii.