Půjčovna osobních aut Volkswagen – Morava

Osobní auta Volkswagen jsou v oblasti Morava velmi oblíbená a poptávaná. Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu, která vám nabídne kvalitní vozidla za přijatelné ceny, určitě byste měli zvážit návštěvu jedné z místních půjčoven.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1EUROvrak s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(595)
Holubice 127, Holubice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se ekologickou likvidací automobilů, prodejem ojetých automobilů, prodejem náhradních dílů, výkupem havarovaných automobilů a pneuservisem. Likvidaci starých automobilů a autovraků provádíme zdarma.

2RT TORAX, s. r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(195)
Rudná 2378/100, Ostrava-Zábřeh Ověřená

Zabýváme se prodejem nových vozů, zánovních vozů i starších vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Nabízíme vám výhodný finanční i operativní leasing a pojištění vozu. Provozujeme autorizovaný servis vozů Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Navštivte náš autosalon. Máme vozy skladem.

3Kšica David - NEWPORT CAR

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Veverská Bítýška, Veverská Bítýška Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu limuzíny, mikrobus a veterány i s řidičem. Vhodné na svatby, reprezentaci, zážitky, film, reklamu, Nabízíme Vám jako jediní v ČR možnost pronájmu luxusní limuzíny Rolls Royce Silver Seraph. Druhým výjimečným autem v naší nabídce je od července 2012 sedmimístný Volkswagen…

4AUTO COM Brno s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(75)
Kolískova 473/15, Brno-Trnitá
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Auto Com Brno s.r.o. je váš spolehlivý autoservis a pneuservis pro vozy všech značek. Dále nabízíme ojeté vozy všech značek, zejména vozy Volkswagen, Škoda a Audi. Nově také exkluzivně Shelby Mustang.Výkup vozidel i protiúčtem.Zajištění a provedení STK a emisí. Kontakty a bližší informace…

5AZ SERVIS, a.s.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(296)
Pražákova 1008/69, Brno Bezdlužná

Jsme autorizovaný partner pro vozy Škoda, Seat a Volkswagen. Nabídka služeb v oblasti prodeje, servisu a poprodejních službách. Nepřetržitý provoz.

6AUTO UH s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(191)
Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autospol, spol. s r.o. je autorizovaný partner Ford, autorizovaný servis Ford, autopůjčovna a autobazar v Uherském Hradišti. Nabízíme nové i ojeté vozy a užitkové vozy značky Ford. Poskytujeme financování vozů Ford Credit, Ford Option a Ford lease.

7Autoservis Adamík

Autoservis Adamík, se sídlem Objízdná 1896, 765 02, Otrokovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Výroba, obchod a služby…

8KAPS TRANSMISSIONS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Husova 743, Kojetín I-Město… Bezdlužná

KAPS TRANSMISSIONS s.r.o., se sídlem Husova 743, 752 01, Kojetín I-Město-Kojetín, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 58646, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba,…

9AUTOSERVIS UHEREK

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 273, Jarošov-Uherské…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

AUTOSERVIS UHEREK, se sídlem Pivovarská 273, 686 01, Jarošov-Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

10AUTO SLUŽBY POSPÍŠIL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(368)
Malá Dlážka 2859/16, Přerov I-Město… Bezdlužná

AUTO SLUŽBY POSPÍŠIL s.r.o., se sídlem Malá Dlážka 2859/16, 750 02, Přerov I-Město-Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73538, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut Volkswagen v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto půjčovny nabízejí širokou škálu vozidel Volkswagen, která jsou vždy v perfektním technickém stavu a připravena k okamžitému vyzvednutí.

V oblasti Morava je mnoho půjčoven, které se specializují na půjčování osobních aut Volkswagen. Tyto půjčovny nabízejí širokou škálu vozidel, včetně malých a úsporných modelů, rodinných vozů a luxusních limuzín. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu, aby byla zajištěna maximální spolehlivost a bezpečnost.

Půjčovny osobních aut Volkswagen v oblasti Morava nabízejí také širokou škálu služeb, včetně možnosti pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období, možnosti vyzvednutí a vrácení vozidla na různých místech, a mnoho dalších. Tyto služby jsou navrženy tak, aby co nejvíce usnadnily a zpříjemnily vaše cestování.

Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu osobních aut Volkswagen v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat jednu z místních půjčoven. Tyto půjčovny vám nabídnou kvalitní vozidla za přijatelné ceny a širokou škálu služeb, které vám usnadní vaše cestování a zajiští maximální spokojenost.