• Autobazary
  • AUTO UH s.r.o. – ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH,…

AUTO UH s.r.o. – ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH, s.r.o. – logo společnosti AUTO UH s.r.o. – ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH, s.r.o.

Nabízíme široký výběr ojetých i nových vozů značek Volkswagen, Škoda, Seat, Ford, Fiat, Hyundai a Mercedes-Benz. Poskytujeme také servis osobních automobilů a půjčovnu aut pro vaši maximální spokojenost.

Recenze

  • 4.6
    (190)

    google 190 Google recenzí

  • Klíčová slova 32

    prodej ojetých vozů, prodej nových vozů, servis osobních automobilů, půjčovna aut, volkswagen, škoda, seat, ford, fiat, hyundai, mercedes benz, automobily, auta, osobní vozidla, oprava vozů, autopůjčovna, pronájem aut, autoservis, autobazar, autobazary, autobazar ojetá auta, prodej ojetých aut, koupit ojeté auto, koupit nové auto, auto na prodej, koupit auto, auto prodej, auto koupě, automobil, auto, vozy, vozidla

  • Popis

    Náš autosalon a servis pro vás zajišťuje kompletní služby v oblasti prodeje, servisu a půjčování automobilů. Zaměřujeme se na ojeté i nové vozy předních evropských značek jako jsou Volkswagen, Škoda, Seat, Ford, Fiat, Hyundai a Mercedes-Benz.

    Díky dlouholeté zkušenosti a kvalifikovanému týmu dokážeme vždy najít to správné auto, které bude vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. V našem moderně vybaveném servisu pak postaráme o bezproblémový provoz vašeho vozu. Pro vaše cestovní plány máme připravenou širokou nabídku vozů k pronájmu. Ať už potřebujete auto na víkendovou cestu, nebo na delší pracovní cestu, jsme tu pro vás.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Otevřeno od 08:00
  • Pondělí 08:00 – 17:00
  • Úterý 08:00 – 17:00
  • Středa 08:00 – 17:00
  • Čtvrtek 08:00 – 17:00
  • Pátek 08:00 – 17:00
  • Sobota 08:00 – 12:00
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu AUTO UH s.r.o. – ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH, s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.