Poradenství v péči o nehty – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Rabinská Miluše - salon Angelina

2.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Jurečkova 2561/39, Opava,Předměstí Bezdlužná Ověřená

Náš kosmetický salón nabízí profesionální kosmetické služby a kadeřnické služby. Specializujeme se na manikúru, depilaci, permanentní make-up, body piercing, léčbu celulitidy a řadu dalších služeb. U nás si můžete zakoupit široké množství vlasové kosmetiky. Používáme velmi šetrné a kvalitní…

2Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

3Kosmetický salon Dajána

Dolní česká 311/4, Znojmo
Otevřeno od 8:00

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

4Manikúra -Dvořáková Lucie

MANIKÚRA V BRNĚ- ŽIDENICÍCH, STARÁ OSADA. NABÍZÍME PÁNSKOU MANIKÚRU, KLASICKOU MANIKÚRU, PARAFÍNOVÉ ZÁBALY, PÍ-SHINE, PEELING, MASÁŽ RUKOU, GELOVÉ A AKRYLOVÉ NEHTY. SPECIALIZUJEME SE NA PÉČI O PŘÍRODNÍ NEHTY - ZPEVNĚNÍ NEHTŮ, PORADENSTVÍ, PROGRAM NA PĚSTĚNÍ NEHTŮ. Provozní doba dle dohody.

5Svobodová Jana - Nehtové studio

Provádíme kompletní péči a poradenství. Specializujeme se na modeláž gelem, acrylem a porcelánem.

6Dobešová Michaela

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jánská 452, Brno Bezdlužná

Nabídka manikúry, modeláže nehtů, prodlužování řas a poradenství v oblasti péče o ruce.

7Jančíková Vladimíra - Hair Studio IN

Hradební 81/6, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabídka modeláží nehtů i na nohou včetně gelových, nail art a manikúry. Dále provádění péče o přírodní nehty, shellacu či poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v péči o nehty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Poradenství v péči o nehty najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.