Poradenství v péči o nehty – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Rabinská Miluše - salon Angelina

Náš kosmetický salón nabízí profesionální kosmetické služby a kadeřnické služby. Specializujeme se na manikúru, depilaci, permanentní make-up, body piercing, léčbu celulitidy a řadu dalších služeb. U nás si můžete zakoupit široké množství vlasové kosmetiky. Používáme velmi šetrné a kvalitní…

2Indruchová Veronika

Horova 99/48, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, manikúru, pedikúru, vizážistiku, depilaci celého těla a obličejové masáže. Pracuji s produkty značky Cannaderm. Klientům poskytuji poradenství v oblasi kosmetiky a životního stylu.

3Kosmetický salon Dajána

5.0
★★★★★
★★★★★
(32)
Dolní česká 311/4, Znojmo
Otevřeno do 18:30

Kosmetický salon nabízí kompletní péči o tělo ,pod dohledem zdravotnického personálu.Nabízíme speciální ošetření s použitím laseru, návrh nutričního programu s použitím speciální výživy. Nadstandartní péče v kosmetice, manikůře a pedikůře.

4Manikúra -Dvořáková Lucie

MANIKÚRA V BRNĚ- ŽIDENICÍCH, STARÁ OSADA. NABÍZÍME PÁNSKOU MANIKÚRU, KLASICKOU MANIKÚRU, PARAFÍNOVÉ ZÁBALY, PÍ-SHINE, PEELING, MASÁŽ RUKOU, GELOVÉ A AKRYLOVÉ NEHTY. SPECIALIZUJEME SE NA PÉČI O PŘÍRODNÍ NEHTY - ZPEVNĚNÍ NEHTŮ, PORADENSTVÍ, PROGRAM NA PĚSTĚNÍ NEHTŮ. Provozní doba dle dohody.

5Medicinální pedikúra - Eva Smetanová

Červený kopec 21/12, Brno-Štýřice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Medicinální pedikúra - Eva Smetanová, se sídlem Červený kopec 21/12, 639 00, Brno-Štýřice, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6BARÁNKOVÁ JANA

BARÁNKOVÁ JANA, se sídlem Opavská 298/23, 747 23, Bolatice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Pedikúra, manikúra Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

7Svobodová Jana - Nehtové studio

Provádíme kompletní péči a poradenství. Specializujeme se na modeláž gelem, acrylem a porcelánem.

8Dobešová Michaela

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jánská 452, Brno Bezdlužná

Nabídka manikúry, modeláže nehtů, prodlužování řas a poradenství v oblasti péče o ruce.

9Jančíková Vladimíra - Hair Studio IN

Hradební 81/6, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka modeláží nehtů i na nohou včetně gelových, nail art a manikúry. Dále provádění péče o přírodní nehty, shellacu či poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v péči o nehty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Poradenství v péči o nehty najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.