Dámská manikúra – Morava

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Studio SUCCESS s.r.o.

Hledáte služby jako kadeřnictví (dámské, pánské, dětské), kosmetiku, pedikúru, solárium, tvarování postavy pomocí ultrazvukové liposukce, pohybový přístroj Vacushape, manikúra nebo nehtová modeláž? Pak jste na správném místě! Zveme Vás do Studia Success na adrese Banskobystrická 138, Brno -…

2Mráčková Iva

Palackého třída…, Brno
Otevřeno od 10:00

Salon MIA Vám pomůže najít Váš jedinečný styl! K dispozici máte dámský i pánský vlasový salon - rychlý střih i kompletní barvení. Vlasy „jen“ nestříháme – my je rozmazlujeme. A poradíme v salonu i s péčí na doma. Naši kadeřníci a vizážistky jsou prostě kadeti. Potvrzeno na pražské soutěži Creative…

3M salon, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Poštovská 450/6, Brno-město

Poskytujeme služby dámského i pánského kadeřnictví. Nabízíme manikúru a pedikúru.

4Kovářová Marta - MATRIX STUDIO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Dámské i pánské kadeřnictví. Provádíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru, P-shine, parafínové zábaly, masáž chodidel, zahušťování vlasů, melíry a svatební i večerní účesy.

5ZAVADILOVÁ IVANA-KADEŘNICTVÍ

Tuřanská 779/55, Brno - Tuřany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme dámské, pánské či dětské stříhání, barvení vlasů, trvalá, melírování a mnoho dalších kouzel s Vašimi vlasy. Můžete využít i služeb kosmetického studia, manikérky, permanentního makeupu a masáží.

6Dvořáková Ivana - Salon Iva1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(30)
Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme modeláž a zpevnění nehtů, manikúru, gel-laky, pedikúru i přístrojovou suchou, korekci nehtů na nohou, masáž nohou. Dále i provádíme kosmetiku klasickou i přístrojovou, prodlužování, zhušťování vlasů a řas, depilaci voskem a cukrovou pastou, líčení. Kadeřnictví dámské, pánské a dětské.

7Ondrůjová Milena

Pražská 132, Brno Bezdlužná

Provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Provádění pedikúry a prodej parfémů FM Group.

8Křivánková Sabina

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Synkova 2099/16, Brno-Líšeň Bezdlužná

Nabídka dámského, pánského a dětského kadeřnictví, kosmetiky, trvalé na řasy, laserové terapie, parafínových zábalů, manikúry i pedikúry a solária.

9Malíková Zuzana

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Merhautova 869/129, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Provoz dámského, pánského i dětského kadeřnictví. Nabídka manikúry, pedikúry a masáží.

10Pitelová Dagmar

Provozujeme dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Nabízíme vizážistické a kosmetické služby, manikúru i nehtovou modeláž.


Firmy v dalších lokalitách


Dámská manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dámská manikúra najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.