Japonská manikúra – Morava

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1BARKLINE DE TOLYA, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme klasické, aromaterapeutické a relaxační masáže. Dále poskytujeme modeláž nehtů, manikůru a pedikůru.

2Césarová Anna - Studio Anička

Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

3Anna Šupicová - Kosmetický salón Anna

Boršice 305, Boršice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kosmetické služby včetně líčení, čištění a masáží pleti či klasické a japonské manikúry. Provádíme modeláže nehtů gelem i akrylem. Nabízíme laserová ošetření metodou Sparidonn a pracujeme s přírodní biokosmetikou ILCSI.

4Štetinová Iveta - Kosmetický salon1 pobočka

1. máje 808/17, Olomouc
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Provoz solárního studia, kosmetického salonu a školícího zařízení. Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to…

5Humplíková Patricie - nehtové studio

Poskytuji služby v oblasti P-shine a gelové modeláže nehtů, lakování nehtů, japonská manikúra, parafínový zábal na ruce, zábalová maska chodidel, doplnění gelem, zpevnění nehtů, francouzská manikúra, zdobení nehtů.

6BILÍKOVÁ KAMILA-BEAUTY NAILS

BILÍKOVÁ KAMILA-BEAUTY NAILS, se sídlem Poštovní 252, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Manikúra Více informací naleznete na našich webových…

7Koudelková Lucie

Děláme a nabízíme manikúru a modeláž nehtů a japonskou manikúru P-Shine a také parafínové zábaly a děláme metodu Gel-Lakem a pedikúru a modeláž nehtů na nohou.

8Kreslíková Lenka, Mgr.

Nabídka klasické a japonské manikúry, modeláže nehtů gelem i parafinových zábalů.

9VÁGNEROVÁ MONIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bašty 415/6, Brno-město

Nabídka modeláže gelových nehtů nebo akrylgelu, manikúry, nail artu, japonské manikúry P-shine i parafínových zábalů.

10Erika Hošková - Studio Erika

Nabízím ruční lymfatickou masáž, Candle Massage – aromatická masáž svíčkou, čokoládovou, kokosovou, kávovou, lávovými kameny, sportovně relaxační, baňkovou a medovou. Dále kompletní kosmetické ošetření pleti a dekoltu, chemický peeling pleti, japonskou manikúru P-Shine a mokrou pedikúru.


Firmy v dalších lokalitách


Japonská manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Japonská manikúra najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.