Francouzská manikúra – Morava

Francouzská manikúra je oblíbeným stylem nejen v oblasti Morava, ale po celém světě. Tento styl manikúry se vyznačuje bílým nebo světlým proužkem na konci nehtu, který vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1BARKLINE DE TOLYA, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme klasické, aromaterapeutické a relaxační masáže. Dále poskytujeme modeláž nehtů, manikůru a pedikůru.

2Ptáčková Gabriela

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Josefská 504/8, Brno Bezdlužná

Nabízíme modeláž a úpravu nehtů. Provádíme zdobení nehtů UV gelem i francouzskou manikúru a pedikúru.

3Metelková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Královopolská 138/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízíme pedikúru, manikúru a nehtovou modeláž, kosmetiku, prodlužování řas i kadeřnické služby.

4Petra Urubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Nerudova 330/4, Holešov Bezdlužná

Kosmetika, modeláže nehtů, masáže, permanentní make-up, chloupkové a čepelkové tetování obočí a změny vizáže. Nabídka hubnutí myostimulátorem. Prodej kosmetiky Alcina. Možnost prodlužování řas včetně trvalé a zdobení kamínky či barvením řas.

5Césarová Anna - Studio Anička

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Sadová 2526, Zlín Bezdlužná

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

6Humplíková Patricie - nehtové studio

Poskytuji služby v oblasti P-shine a gelové modeláže nehtů, lakování nehtů, japonská manikúra, parafínový zábal na ruce, zábalová maska chodidel, doplnění gelem, zpevnění nehtů, francouzská manikúra, zdobení nehtů.

7Konečná Vlasta - manikúra, nehtová modeláž

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
9. května 825, Klimkovice

Nabídka služeb zaměřených na SPA manikúru, francouzskou manikúru, P-Shine a nehtovou modeláž UV gelem či akrylem.

8RBeauty salon

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Francouzská 6017/61, Ostrava-Poruba Bezdlužná

RBeauty salon, se sídlem Francouzská 6017/61, 708 00, Ostrava-Poruba, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Výroba, obchod a služby neuvedené v…

9Salon na Francouzské s.r.o.

Francouzská 1006/4, Ostrava-Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Salon na Francouzské, se sídlem Francouzská 1006/4, 708 00, Ostrava-Poruba, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 76386, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je:…

10Bělská Lea

Provádíme modeláž a zpevňování nehtů či francouzskou i klasickou manikúru.


Firmy v dalších lokalitách


Francouzská manikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Francouzská manikúra je vhodná pro každou příležitost, od každodenního nošení až po svatební den.

V oblasti Morava je francouzská manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu. Kvalitní francouzskou manikúru lze získat za rozumnou cenu a výsledek je vždy dokonalý. Mnoho žen v oblasti Morava preferuje francouzskou manikúru před jinými styly, protože je to klasický a čistý vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Pokud hledáte nový styl pro své nehty, francouzská manikúra je skvělou volbou. Tento styl je snadno kombinovatelný s různými barvami a vzory, což z něj dělá velmi univerzální. Francouzská manikúra také pomáhá prodloužit vzhled nehtů a dodává jim zdravý a lesklý vzhled.

V oblasti Morava je francouzská manikúra oblíbená nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Mnoho mužů si oblíbilo tento styl manikúry, protože je to jednoduchý a elegantní vzhled, který nevypadá příliš výrazně. Francouzská manikúra je také vhodná pro muže, kteří chtějí mít pečované nehty, aniž by to vypadalo příliš žensky.

Celkově lze říci, že francouzská manikúra je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klasický a elegantní styl pro své nehty. V oblasti Morava je tato manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu za rozumnou cenu. Pokud hledáte nový styl pro své nehty, neváhejte a vyzkoušejte francouzskou manikúru.