Medicinální přístrojová pedikúra – Morava

Medicinální přístrojová pedikúra je moderní metoda péče o nohy, která se stává stále populárnější v oblasti Morava. Tento speciální druh pedikúry se provádí pomocí medicinálních přístrojů, které umožňují ošetření nohou a nehtů s maximální precizností a hygienou.

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

2MUDr. Irena Procházková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příkop 838/6, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kosmetický salon 5R studio v centru Brna nabízí kosmetické služby pro ženy i muže. Specializujeme se především na kosmetické a estetické služby. Nabízíme permanentní make-up, analýzu barevné typologie, epilace, masáže a dermatologické poradenství. Kontakt naleznete na internetových stránkách.

3Hubertová Martina

V našem salónu nabízíme bohatou škálu kosmetických a masážních služeb. Odpočívat můžete při klasické masáži, přístrojové lymfodrenáži, ultrazvukové kavitaci, pedikúře, nehtové péči nebo tetování! Přijďte si k nám odpočinout od všedních problémů a starostí a nabrat životní energii.

4Weigel Jaroslav - nůžky, nože

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Šámalova 45, Brno-Židenice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a broušením nožů a nástrojů pro pedikúru, manikúru, kosmetiku a kadeřnictví. Nabízíme kadeřnické i krejčovské nůžky, kuchařské a řeznické nože, ocilky, rukavice, brusné kameny, sterilizátory, ultrazvukové čističky a procesorové lepící pásky.

5Procházková Jaroslava - Masáže

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Ukrajinská 543/15, Brno-Bohunice Bezdlužná

Provádíme lymfatické manuální i přístrojové masáže. Masáže lávovými kameny. Klasická, relaxační a sportovní masáž, baňkování, masáže nohou, zad i šíje. Provádíme modeláž a úpravu nehtů včetně zdobení a manikúry.

6Barbara Ballo- Ministudio Relax

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Měřičkova 1625/35, Brno
Otevřeno od 8:00

Již šestnáct let jsme tu pro Vás. Každým rokem přinášíme novinky na trhu, zlepšujeme služby a snažíme se jít s trendy na trhu v oblasti péče o tělo. Letos jako jediní v Brně, můžeme nabídnout ošetření přístrojem EXILIS, která představuje revoluční neinvazní metodu tvarování postavy - bezbolestnou…

7Anna Šupicová - Kosmetický salón Anna

Boršice 305, Boršice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Kosmetické služby včetně líčení, čištění a masáží pleti či klasické a japonské manikúry. Provádíme modeláže nehtů gelem i akrylem. Nabízíme laserová ošetření metodou Sparidonn a pracujeme s přírodní biokosmetikou ILCSI.

8Emineo H&H, s.r.o.- Studio Estetika

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bartošova 45, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme služby v péči o tělo, obličej, formování postavy a hubnutí. Používáme značkovou kosmetiku a špičkové přístroje. Dopřejeme Vám relaxaci, zdraví a krásu v nádherném prostředí.

9Rekvalifikace-Štetinová Iveta1 pobočka

Masarykova třída…, Olomouc,Hodolany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše rekvalifikační zařízení Vám již od roku 2004 nabízí řadu rekvalifikačních a doplňkových kurzů v oboru kosmetiky, manikúry, pedikúry, masáží, kadeřnictví, vizážistiky, permanentního make- upu, tetování a aplikaci piercingu a to pro uchazeče se středním i základním vzděláním. Kurzy jsou vedeny…

10Dvořáková Ivana - Salon Iva1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Schweitzerova 127/37, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme modeláž a zpevnění nehtů, manikúru, gel-laky, pedikúru i přístrojovou suchou, korekci nehtů na nohou, masáž nohou. Dále i provádíme kosmetiku klasickou i přístrojovou, prodlužování, zhušťování vlasů a řas, depilaci voskem a cukrovou pastou, líčení. Kadeřnictví dámské, pánské a dětské.


Firmy v dalších lokalitách


Medicinální přístrojová pedikúra v lokalitě Morava – detailní popis

Díky medicinální přístrojové pedikúře se můžete zbavit nejen estetických nedostatků, jako jsou zhrublé paty, nehty s nepravidelným tvarem nebo nežádoucí zbarvení, ale také zdravotních problémů, jako jsou například kuří oka, bradavice nebo plísně.

V oblasti Morava je medicinální přístrojová pedikúra k dispozici v mnoha kosmetických salonech a wellness centrech. Odborně vyškolení kosmetičtí specialisté vám poskytnou individuální péči a poradí vám s výběrem nejvhodnějších přístrojů a produktů pro vaše nohy.

Medicinální přístrojová pedikúra je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít zdravé a krásné nohy. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem, jako jsou například diabetické nohy, je tato metoda péče o nohy pro vás ideální volbou.

V oblasti Morava si můžete užít kvalitní medicinální přístrojovou pedikúru za přijatelnou cenu. Navštivte kosmetický salon nebo wellness centrum a nechte své nohy ošetřit profesionály. Vaše nohy vám za to budou vděčné!