Onemocnění svalů – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Hana Boušková - Neurologie

Masarykova 427/31, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Hana Boušková poskytuje péči v oblasti neurologie. Zabývá se nejen diagnostikou a léčbou nemocí centrálního a periferního nervového systému, onemocnění svalů, ale i jejich prevencí a posuzováním.

2MUDr. Karel Slezáček

Zahradníkova 494/2, Brno-Veveří
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Ortopedická ordinace MUDr. Karla Slezáčka se nachází v brněnské části Veveří v prostorách polikliniky Zahradníkova. Zaměřujeme se na komplexní diagnostickou a léčebnou péči u onemocnění pohybového ústrojí.

3MUDr. Brigita Della Gatta, s.r.o.

Kuchařovická 3611/11, Znojmo
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní neurologickou péči. Zabýváme se diagnostikou a léčbou centrálního a periferního nervového systému, onemocnění svalů a jejich prevencí. Dále nabízíme neurologické a EMG vyšetření.

4Miluše Gogelová- rehabilitace

Fyzioterapeutická péče pro děti a dospělé. Fyzioterapie se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou pohybového aparátu. Je také součástí léčby dechových obtíží, problémů lymfatického systému a civilizačních onemocnění.


Firmy v dalších lokalitách


Onemocnění svalů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Onemocnění svalů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.