Ortoped, ortopedistka – Morava

Ortoped je lékař specializující se na diagnostiku, léčbu a prevenci onemocnění a poranění pohybového aparátu. Tento obor zahrnuje kosti, svaly, klouby, šlachy a nervy.

1–10 firem z 312 nalezených Filtry

1ORTOPEDIE Wellnerova s.r.o. – MUDr. Miroslav Dostál

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Wellnerova 1322/3b, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ortopedii pro děti a dospělé. Našim pacientům poskytujeme komplexní ortopedickou péči i speciální výkony. Provádíme ultrazvuk kojeneckých kyčlí, ultrazvuk pohybového aparátu a aplikaci rázové vlny. Ultrazvuk dětských kyčlí provádíme vždy v pondělí 8:00–11:30 a 12:30–14:00. Akutní…

2Horňácká lékárna s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká nad Veličkou…, Velká nad Veličkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme lékárnu ve Velké nad Veličkou. V našem sortimentu naleznete léky, čaje, doplňky stravy, vitamíny, kosmetiku, přípravky pro péči o dutinu ústní, veterinární přípravky a mnoho dalších zdravotnických prostředků. Navštivte naši lékárnu nebo náš e-shop lékárna Gabriela.

3Poliklinika Hodonín, spol. s r.o.

2.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Národní třída 1959…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme vám široký sortiment léků, potravinových doplňků, homeopatik, čajů, kosmetiky, hygienických potřeb, zdravotnických materiálů a veterinárních přípravků.

4Zdravotní starostlivost

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Františkánská 332, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem zdravotnických potřeb. Nabízíme vám kvalitní rehabilitační pomůcky, kompenzační pomůcky, pomůcky pro pacienty s inkontinencí a se stomií, pomůcky pro onkologické pacienty a mnoho dalších pomůcek. Vydáváme zdravotnické potřeby na poukazy a e-poukazy.

5Lékárna Na Poště

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Svitavská 1018/1, Blansko
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naleznete nás na okraji pěší zóny, na křižovatce Svitavská a Smetanova ulice. Naleznete u nás širokou nabídku v oblasti potravinových doplňků, lékárenské kosmetiky, volně prodejných léků i léků na lékařský předpis. Naši nabídku rozšiřuje i oddělení prodeje rehabilitačních a ortopedických pomůcek.

6Zelená lékárna - Mgr. Petr Byrtus3 pobočky

Zabýváme se prodejem veškerých léčiv, homeopatik a čajů. Zaměřujeme se na prodej kosmetiky Vichy, zdravotní obuvi a zdravotního materiálu.

7Anesteziologie Morava s.r.o. (Kyjov)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Kyjov Bezdlužná

Specializovaná ambulantní péče

8Angiologie Opava s.r.o. - Cévní a interní ambulance

Popská 222/11, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme cévní a interní ordinaci v Opavě. Cévní Opava Vám nabízí služby komplexní cévní diagnostiky, léčbu a dispenzarizaci pacientů.

9Anesteziologie Morava s.r.o. (Hodonín)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Velkomoravská 2352…, Hodonín Bezdlužná

Anesteziologie a intenzivní medicína.

10Ivičičová s.r.o. - Ortopedická obuv a vložky

3.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Gebauerova 580/5, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ortopedická obuv a vložky.Ortopedická obuv a ortopedické vložky - nabízíme výrobu a opravy ortopedické obuvi. Zhotovíme individuální a speciální ortopedické vložky na míru systémem DigiMed. Provádíme úpravu standardní obuvi. Jsme distributor dětské obuvi DZO a firmy Ergon.


Firmy v dalších lokalitách


Ortoped, ortopedistka v lokalitě Morava – detailní popis

Ortopedická léčba může být konzervativní, tj. pomocí léků, rehabilitace a fyzioterapie, nebo chirurgická, tj. pomocí operace.

Ortopedistka je ženská verze ortopeda a stejně jako její mužský kolega se specializuje na léčbu pohybového aparátu. Ortopedistka může být stejně kvalifikovaná jako ortoped a může provádět stejné procedury a operace.

v oblasti Morava může být ortopedická klinika nebo praxe, kde pacienti mohou vyhledat pomoc od ortopeda nebo ortopedistky. Tito lékaři mohou pomoci s různými problémy, jako jsou zlomeniny, kloubní bolesti, artritida, sportovní zranění a mnoho dalších.

Zde jsou některé služby, které ortoped nebo ortopedistka mohou nabídnout:

1. Diagnostika a léčba zlomenin a poranění kostí
2. Diagnostika a léčba kloubních onemocnění, jako je artritida
3. Chirurgické zákroky, jako je artroskopie, náhrada kloubů a další
4. Fyzioterapie a rehabilitace po operaci nebo zranění
5. Poradenství ohledně prevence zranění a správného držení těla

Ortoped nebo ortopedistka mohou být důležitými lékaři pro pacienty s problémy pohybového aparátu. Pokud máte bolesti kloubů nebo kostí, nebo pokud jste utrpěli zranění, může být dobré vyhledat pomoc od ortopeda nebo ortopedistky.