Medová detoxikační masáž – Morava

Medová detoxikační masáž je oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato masáž kombinuje účinky medu a masážních technik, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla a zlepšují krevní oběh.

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme klasické a další speciální masáže včetně manuální lymfodrenáže. Prodej masážních doplňků.

Poslat poptávku masaze-bohunice.cz 731 184 578

Provádění klasické, havajské, anticelulitidové a medové detoxikační masáže či liftingu obličeje, reflexní terapie plosky nohou i lymfatického systému.

Poslat poptávku mujstyl.com 774 449 252

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zdraví. Poskytujeme sportovní i relaxační masáže, rašelinové zábaly a floating. Nabízíme poradenství v oblasti dietologie, chirurgie a odvykání kouření.

Poslat poptávku cekore.cz 602 555 440

Masérské studio, kde nabízíme širokou škálu masáží od klasické masáže, přez havajské lomi lomi, medovou detoxikační, antiblokovou až po masáže horkými kameny a baňkování.

Poslat poptávku casnamasaz.cz 777 179 225

Nabízíme profesionální služby z oblasti péče o tělo a ruce. Věřím, že si vyberete z naší nabídky služeb a příjdete uvolnit svou mysl i tělo. Krása, relaxace a odpočinek přímo v centru Brna.

Poslat poptávku lh-nehtiky.cz 605 357 140

Kosmetické služby, masáže, pedikúra a japonské, klasické i francouzské manikúry. Provádím parafínové zábaly, zdobení i lakování nehtů, reflexní terapii či masáže lávovými kameny, bioenergetickou, čakrovou, metamorfní a kraniosakrální terapii včetně Reiki masáže.

Poslat poptávku studio-anicka.wz.cz 603 956 671

Hydromasážní vany, biolampy, sauny a infrasauny či humátovou nebo solfatanovou koupel a koupel se solí z Mrtvého moře. Dále provádíme klasické, lymfatické a medové masáže či přístrojovou lymfodrenáž.

Poslat poptávku penzionjavornik.javor-st.cz 577 002 321

Nabízím východní masáže, kineziotaping, bahenní zábaly k formování postavy, hubnutí a detoxikaci, cvičení Taj-czy cjuaň a přírodní prostředky Epam.Věnuji se prevenci onemocnění, ale také akutním i chronickým onemocněním – především pohybového aparátu. Při první návštěvě doporučuji energetickou…

Poslat poptávku holznerova.cz 775 938 793

Nabízíme klasické, lymfatické i medové a čokoládové masáže či baňkování, Dornovu metodu, zábaly, peelingy a kosmetické ošetření Syncare.

Poslat poptávku 731 470 730

Reflexní terapii a masáže: sportovní, rekondiční, medová detoxikační, baňkování, lávovými kameny, thajská nohou, olejovo solná, anticelulitidová, masáž obličeje. Dále provádím rekvenční terapie plazmovým generátorem, Metamorfní techniku.

Poslat poptávku studiosvetlakris.cz 608 503 897

Medová detoxikační masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž se provádí pomocí speciálního medového gelu, který se nanáší na kůži a poté se provádí masážní pohyby. Medová detoxikační masáž je vhodná pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu. V oblasti Morava je tato masáž k dispozici v mnoha wellness centrech a salónech krásy. Pokud hledáte účinnou a příjemnou detoxikační proceduru, medová detoxikační masáž je tou správnou volbou. Navštivte některý z wellness center v oblasti Morava a užijte si tento relaxační zážitek.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.