Mediace – Morava

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1SPONDEA, o.p.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sýpka 1351/25, Brno Bezdlužná

Krizové centrum pro děti a mládež do 26 let, rodinám a příbuzným. Nabízíme diskrétnost, krátkodobý azyl a psychologickou pomoc.

2Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Náhonu 5208, Zlín Bezdlužná

Snažíme se pomáhat rozpoznávat a řešit příčiny a důsledky osobních, partnerských nebo rodinných problémů a krizí. Podporujeme obnovení psychické rovnováhy a uplatnění vlastních sil. Nabízíme sociálně-psychologické a psychoterapeutické služby. Provozujeme intervenční centrum, dále centrum mediace.

3Family poradna- rodinné a psychologické poradenství

3.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Horní lán 1310/10a, Olomouc - Nová Ulice Bezdlužná

Privátní manželská, rodinná a psychologická poradna - osobní, párové manželské i rodinné poradenství. Individuální psychologické poradenství v široké škále životních situací. Rodinná mediace při rozvodech a sporech o dítě. Krátké objednací lhůty a diskrétní prostředí.

44 Uši - Centrum pro řešení konfliktů a zdravou komunikaci

Jablůnka 86 , Jablůnka
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Centrum se zaměřuje na mediace, facilitaci, odborné poradenství, vzdělávání v oblasti komunikace a řešení konfliktů, programy pro školy a Divadlo Fórum.

5Suchánková Pavla, Ing.

Pasteurova 905/10 , Olomouc
Otevřeno do 18:00

Nabízím finanční poradenství. Pomáhám lidem zhodnocovat jejich finanční prostředky, jsem specialista na investice, vytvářím lidem finanční rezervy.

6SMÉKAL LUBOMÍR

Nabízím služby v oboru psychoterapie a poradenství v oblasti rodiny, párových a rodinných vztahů, mezilidských vztahů, řešení náročných životních situací.

8JUDr. Darja Haláková - zapsaný mediátor1 pobočka

U Památníku 195/6, Brno-Kníničky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

JUDr. Darja Haláková - zapsaný mediátor, se sídlem U Památníku 195/6, 635 00, Brno-Kníničky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba,…

9TUROŇOVÁ JANA JUDr.

Lidická 1857/4, Černá Pole-Brno
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

TUROŇOVÁ JANA JUDr., se sídlem Lidická 1857/4, 602 00, Černá Pole-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2013. Více informací naleznete na našich webových stránkách…

10Iva Stratilová, Mgr.

Naším oborem je nabídka mediace a konzultací při řešení sporů.


Firmy v dalších lokalitách


Mediace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mediace najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.