Mediace – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1SPONDEA, o.p.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Sýpka 1351/25, Brno Bezdlužná

Krizové centrum pro děti a mládež do 26 let, rodinám a příbuzným. Nabízíme diskrétnost, krátkodobý azyl a psychologickou pomoc.

2Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Náhonu 5208, Zlín Bezdlužná

Snažíme se pomáhat rozpoznávat a řešit příčiny a důsledky osobních, partnerských nebo rodinných problémů a krizí. Podporujeme obnovení psychické rovnováhy a uplatnění vlastních sil. Nabízíme sociálně-psychologické a psychoterapeutické služby. Provozujeme intervenční centrum, dále centrum mediace.

3Family poradna- rodinné a psychologické poradenství

Privátní manželská, rodinná a psychologická poradna - osobní, párové manželské i rodinné poradenství. Individuální psychologické poradenství v široké škále životních situací. Rodinná mediace při rozvodech a sporech o dítě. Krátké objednací lhůty a diskrétní prostředí.

44 Uši - Centrum pro řešení konfliktů a zdravou komunikaci

Jablůnka 86 , Jablůnka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum se zaměřuje na mediace, facilitaci, odborné poradenství, vzdělávání v oblasti komunikace a řešení konfliktů, programy pro školy a Divadlo Fórum.

5Suchánková Pavla, Ing.

Pasteurova 905/10 , Olomouc
Dnes už má zavřeno

Nabízím finanční poradenství. Pomáhám lidem zhodnocovat jejich finanční prostředky, jsem specialista na investice, vytvářím lidem finanční rezervy.

6SMÉKAL LUBOMÍR

Nabízím služby v oboru psychoterapie a poradenství v oblasti rodiny, párových a rodinných vztahů, mezilidských vztahů, řešení náročných životních situací.

7Iva Stratilová, Mgr.

Naším oborem je nabídka mediace a konzultací při řešení sporů.

8Institut pro mediaci a arbitráž, s.r.o.

Pomáháme svým klientům dosahovat nejvyšší možné efektivity jejich obchodních transakcí v případech, kdy se dostanou do sporů se svými obchodními partnery. Přinášíme dva rozdílné způsoby řešení konfliktních situací – mediaci a rozhodčí řízení (arbitráž).

9Mgr.Ondřej Vaculík

Odborná pomoc při řešení různých druhů konfliktů a sporů formou mediace. Zaměřuji se na oblast sporů rodinných, občanských, majetkových a obchodních.

10JUDr. Pavel Pechanec1 pobočka

Advokátní kancelář s nabídkou služeb v oblasti obchodního, občanského, trestního, rodinného, pracovního a správního práva. Zabývám se insolvenčním řízením či směnečným a šekovým právem. Provádím mediace a činnost insolvenčního správce. Poskytuji poradenství v insolvenčním řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Mediace v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mediace najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.