Dědická řízení – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Kolísková Tamara, JUDr. advokátka

Lidická 20, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby pro firmy a občany, právní poradenství a zastoupení při mimosoudních jednáních, zastoupení v soudních sporech, rozhodčích řízeních, správních řízeních a insolvenčních řízeních. Garantujeme profesionální služby a osobní přístup. Specializujeme se na občanské právo…

2KONCES, spol. s r.o.

Rygle 442/7, Brno-sever –…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vypracujeme Vám tržní odhady nemovitostí, ocenění pro dědická řízení, posudky pro zjištění obvyklé ceny před prodejem, pro úvěrové řízení u Air Bank, pro majetkové vypořádání apod. Prodáváme software TOMAS pro oceňování majetku tržními metodami i podle vyhlášky.

3JUDr. Sylva Krobová, advokát

Poskytuji služby advokátní kanceláře. Zabýváme se všemi právy kromě trestního práva. Specializujeme se na vymáhání pohledávek, exekuce, zastupování před soudy, převody nemovitostí, sepisování kupních smluv, advokátní úschovy, dědická řízení, rodinné právo a další.

4JUDr. Eva Dufková, advokátní kancelář1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo nábřeží 401, Zlín Bezdlužná

Notářská kancelář se zabývá sepisováním závětí, dědická řízení, majetkové smlouvy manželů a snoubenců. Převody nemovitostí. Zakládání a likvidace obchodních společností a družstev. Právní poradenství.

5KADMARSTAV s.r.o.

Společnost se zaměřuje na ceny a odhady nemovitostí, realizace staveb, znalecké posudky pro daň z nabytí nemovitých věcí, pro dědická a insolvenční řízení, posudky pro rozvody a vypořádání majetku se stanovením ceny obvyklé.

6Reality Kocourek s.r.o.2 pobočky

Přemyslovka 2483/3, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, včetně poradenství v oblasti nemovitostí. Dále provedeme zpracování znaleckých posudků a tržních ocenění nemovitostí pro finanční úřady, převody nemovitostí, dědická řízení, úvěrová řízení a jiné.

7Augustin Roman

Nabídka znaleckých posudků. A to v oblasti stavebnictví a ekonomie. Provádím také i oceňování nemovitostí pro hypoteční a komerční úvěr, majetková vyrovnání či dědická řízení.

8Gibala Štefan

Riegrova 373, Olomouc Bezdlužná

Nabídka správy nemovitostí. Dále i zajišťujeme oceňování nemovitostí pro majetkoprávní převody, dědická řízení a bankovní účely. Komplexní servis i při prodeji, respektive koupi nemovitostí a finanční poradenství. Mimo jiné pak daňové a právní poradenství v oblasti nemovitostí.

9OLBRECHT KAREL

Provádíme administratívní oceňování veškerých nemovitostí pro účely převodu nemovitostí, pro dědická řízení a pro účely soudních řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Dědická řízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dědická řízení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.