Likvidace dědictví, pozůstalosti – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Kolísková Tamara, JUDr. advokátka

Lidická 20, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby pro firmy a občany, právní poradenství a zastoupení při mimosoudních jednáních, zastoupení v soudních sporech, rozhodčích řízeních, správních řízeních a insolvenčních řízeních. Garantujeme profesionální služby a osobní přístup. Specializujeme se na občanské právo…

2JUDr. Eva Dufková, advokátní kancelář1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Tyršovo nábřeží 401, Zlín Bezdlužná

Notářská kancelář se zabývá sepisováním závětí, dědická řízení, majetkové smlouvy manželů a snoubenců. Převody nemovitostí. Zakládání a likvidace obchodních společností a družstev. Právní poradenství.

3Mgr. Ondřej Krejčovský - notář

Žižkovo nám. 88/5, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Notářské služby a právní poradenství. Poskytuji služby Czech pointu. Zaměřuji se na občanské právo. Zakládám i likviduji obchodní společnosti a družstva.

4JUDr. Bischofová Irena - notářka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Riegrova 394/17, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji notářskou kancelář. Poskytuji i služby Czech pointu. Sepisuji závěti, majetkové smlouvy manželů a snoubenců. Převádím i nemovitosti. Zakládám i likviduji obchodní společnosti a družstva.

5OMEGA, spol. s r.o. - krizové poradenství2 pobočky

Zajistíme pro firmy kompletní krizové řízení, úvodní analýzy, nastavení úspor a nových procesů i právní ochranu, kompletní likvidaci společností a před konkurzní poradenství, insolvenční návrhy. Praxe přes 20 let.

6Polák Michal, Mgr.

Botanická 603, Brno Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb v oblasti bytového a dědického práva, konkursu, vyrovnání i likvidace.


Firmy v dalších lokalitách


Likvidace dědictví, pozůstalosti v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Likvidace dědictví, pozůstalosti najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.