Bytové právo – Morava

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1Mgr. Petr Hromek, advokátní kancelář

Poskytování komplexních právních služeb v oblasti generální praxe, vymáhání pohledávek, bytového, obchodního i rodinného práva.

2Čepková Dörrová Lenka, JUDr.

Úvoz 447/120, Brno Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb v oblasti občanského, obchodního, bytového a pracovního práva.

3JUDr. Jiří Ronek - advokátní kancelář Kyjov

Janáčkova 1212/3, Kyjov
Otevřeno do 17:00

JUDr. Jiří Ronek - Poskytujeme komplexní právní služby, a to zejména konzultace, zastupování v občanskoprávním řízení, obhajobu v trestním řízení, přípravu a sepisování smluv.Využíváme své zkušenosti z činnosti zaměřené na vyjednávání sporných otázek, a to jak ve fázi smluvní, tak i při pokusech o…

4Advokátní kancelář - JUDr. Zlata Májová

Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na bytové, občanské, obchodní, trestní, cizinecké, stavební, insolvenční a pracovní právo. Zajišťujeme právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv a advokátní úschovy. Nabídka služeb v anglickém jazyce.

5Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

6Advokátní kancelář - JUDr. Zuzana Zrůbková

Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na bytové, občanské, obchodní, trestní, cizinecké, stavební, insolvenční a pracovní právo. Zajišťujeme právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv a advokátní úschovy. Nabídka služeb v anglickém jazyce.

7JUDr. Robert Pastorčák, advokát1 pobočka

Advokátní kancelář JUDr. Roberta Pastorčáka nabízí široké spektrum právních služeb. Poskytuji služby advokátní kanceláře pro obchodní, trestní, správní i rodinné právo a přestupky.

8AK-STŘELEC PAVEL Mgr. et Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykovo náměstí…, Vyškov-Město-Vyškov

AK-STŘELEC PAVEL Mgr. et Mgr., se sídlem Masarykovo náměstí 47/33, 682 01, Vyškov-Město-Vyškov, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Více informací naleznete na našich…

9AK-KLEGA PAVEL Mgr.

Bohumínská 1553, Rychvald
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

AK-KLEGA PAVEL Mgr., se sídlem Bohumínská 1553, 735 32, Rychvald, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj…

10AK-BAYER MARTIN Mgr.1 pobočka

AK-BAYER MARTIN Mgr., se sídlem Skorotice 7, 592 62, Nedvědice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2014. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Firmy v dalších lokalitách


Bytové právo v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Bytové právo najdete 91 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 82 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 27 firem v regionu Morava.