Alimenty, výživné – Morava

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1JUDr. Janečková Martina

Advokátní kancelář sídlí v Brně, MČ Bystrc, poskytuje právní služby v oblastech občanského, obchodního a rodinného práva. Poskytuje právní poradenství, sepisy smluv, kompletní právní servis při převodech nemovitostí (kupní, darovací smlouvy, advokátní úschova na zvl. úschovních účtech - žádaná a…

2Šnyrchová Hana, Mgr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 365, Brno Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb.

3Mgr. Radka Ježová - Advokátní kancelář

Dobrovského 409/1, Vyškov
Otevřeno do 16:00

Advokátní kancelář, zabýváme se právem občanským, obchodním, rodinným, trestním, správním a pracovním. Poskytujeme také právní pomoc.

4Kolísková Tamara, JUDr. advokátka

Lidická 20, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby pro firmy a občany, právní poradenství a zastoupení při mimosoudních jednáních, zastoupení v soudních sporech, rozhodčích řízeních, správních řízeních a insolvenčních řízeních. Garantujeme profesionální služby a osobní přístup. Specializujeme se na občanské právo…

5Kapsová Anna, JUDr., advokátní kancelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Všehrdova 525, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:00

Poskytuji právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, pracovní či rodinné a trestní právo. Právní poradenství nabízím v naší kanceláři ve městě Uherské Hradiště.

6Chromcová Burešová Eva, JUDr., advokátka

Floriána Nováka…, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zaměřuji se na rodinné, občanské, obchodní, insolvenční, směnečné, pracovní, procesní a trestní právo, agendy nemovitostí včetně advokátních úschov. Poskytuji právní služby fyzickým i právnickým osobám při právním zastoupení, nebo pouze jednorázovém zajištění právní služby. Zastupuji klienty před…

7Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

8JUDr. Brhlíková Romana, advokátní kancelář

Nabízím advokátní služby se zaměřením na občanské, trestní a rodinné právo, rozvody, společné jmění manželů, výživné, převody nemovitostí, výkon rozhodnutí a exekuce.

9AK-PRÁŠILOVÁ PAVLA JUDr.

AK-PRÁŠILOVÁ PAVLA JUDr., se sídlem Valová 301/16, 789 01, Zábřeh, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2015. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10AK-ŠŤASTNÁ JITKA JUDr.

AK-ŠŤASTNÁ JITKA JUDr., se sídlem Prostřední 128, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1995. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Firmy v dalších lokalitách


Alimenty, výživné v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Alimenty, výživné najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Morava.