Masáže lávovými kameny – Morava

Masáže lávovými kameny jsou oblíbenou relaxační procedurou v oblasti Morava. Tato terapie využívá speciálně vybrané hladké kameny, které jsou nahřáté na ideální teplotu a aplikovány na tělo klienta.

1–10 firem z 186 nalezených Filtry

1Eva Mozgová (Křížová) – Lymfatické masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tří bratří 468, Valtice Ověřená

Zabývám se lymfatickými masážemi – očistou a zprůchodněním lymfatických cest celého těla. Kromě lymfatických masáží poskytuji klasickou masáž, indickou masáž, masáž lávovými kameny a další druhy masáží. Objednat se ke mně můžete i na lymfodrenážní kalhoty, parafínový zábal nebo infra saunu.

2Fyzioterapie Židlíková s.r.o.1 pobočka

Oskol 277/12, Kroměříž
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se fyzioterapeutické služby. Poskytujeme kvalitní rehabilitační péči v léčbě i prevenci poruch pohybového aparátu dospělých.

3MEDICAL POINT, s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Svat. Čecha 516, Zlín, Prštné
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provádíme rehabilitační cvičení. Dále i reflexní a vazivové masáže.

4Jitrocel rehabilitační centrum s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mozartova 1175/43B, Olomouc
Otevřeno do 18:00

Poskytujeme rehabilitační, rekondiční a masérské služby z rukou zkušených profesionálních fyzioterapeutek a masérek nejen zdravotně znevýhodněným, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti v prostorech bez architektonických i společenských bariér. Masáže, rehabilitace, fyzioterapie a další služby -…

5Ungerová - rehabilitace s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(111)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Specializujeme se na rehabilitaci.

6MODUS VIVENDI - kosmetický a relaxační salon

Náš salon nabízí kosmetické ošetření pleti kosmetikou CLARINS nebo DERMACOL, dekorativní kosmetiku a také profesionální i svatební líčení, permanentní make-up a kosmetiku pro muže. Nehtové studio nabízí klasickou i luxusní manikúru i pedikúru, modelace nehtů, barevné gelové nehty. Ve wellness…

7Rolencová Šárka - Rehabilitace Wellness

Vymazalova 405/2, Brno
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Měkké mobilizační techniky – ovlivňujeme jimi tzv. měkké tkáně – kůži, podkoží, facie, svaly, svalové úpony. Používá se protažení, hlazení, tlak. Reflexní masáže – při r. m. se působí na bolestivé zóny lidského těla, používá se soubor speciálních hmatů, tato masáž může být šíjová nebo zádová.…

8MUDr. Eva Ungerová

3.9
★★★★★
★★★★★
(112)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 19:00

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. l999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeny jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku. Neurologie a…

9Daňková Lenka - Solná jeskyně Star

4.3
★★★★★
★★★★★
(50)
Jugoslávská 596/27, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 8:45
Bezdlužná

Provoz solné jeskyně.

10Studio Buď krásná - Marcela Chocholoušová

4.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Zvěřinova 1277/11a, Brno - Černovice Bezdlužná

Provádím hloubkové čištění pleti ultrazvukem, neinvazivní mezoporaci, depilaci cukrovou pastou, manikúru, trvalou na řasy nebo saunu pro 2 až 6 osob. Nabízím kurzy líčení pro kosmetičky. Také odstraňuji vrásky, provádím celotělové zábaly, masáže lávovými kameny a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


Masáže lávovými kameny v lokalitě Morava – detailní popis

Masáže lávovými kameny mají mnoho pozitivních účinků na tělo i mysl.

Jedním z hlavních přínosů této terapie je uvolnění napětí a stresu. Horké kameny pomáhají uvolnit svaly a zlepšit krevní oběh, což vede k pocitu uvolnění a pohody. Masáže lávovými kameny také pomáhají snižovat bolesti hlavy a migrény.

Dalším pozitivním účinkem této terapie je zlepšení kvality spánku. Masáže lávovými kameny pomáhají uvolnit mysl a tělo, což vede k lepšímu spánku a odpočinku. Tato terapie také pomáhá zlepšit imunitní systém a podporuje detoxikaci těla.

Masáže lávovými kameny jsou vhodné pro všechny, kteří hledají relaxaci a uvolnění. V oblasti Morava je mnoho profesionálních masérů, kteří tuto terapii nabízejí. Pokud hledáte způsob, jak se zbavit stresu a napětí, neváhejte a vyzkoušejte masáže lávovými kameny v oblasti Morava. Vaše tělo i mysl vám za to budou vděčné.