Masáž hlavy – Morava

Masáž hlavy je oblíbenou relaxační procedurou, která se stává stále populárnější i v oblasti Morava. Tato terapie se zaměřuje na uvolnění napětí v oblasti hlavy, krku a ramen a pomáhá tak zlepšit celkový pocit pohody a uvolnění.

1–10 firem z 92 nalezených Filtry

1Léčebná rehabilitace Nový Jičín s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Suvorovova 195 , Nový Jičín Bezdlužná

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

2MUDr. Eva Ungerová

4.0
★★★★★
★★★★★
(83)
Palackého třída 250…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. l999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeny jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku. Neurologie a…

3TJ TESLA BRNO

3.9
★★★★★
★★★★★
(83)
Halasovo náměstí…, Brno-Lesná Bezdlužná

Sportovní areál TJ TESLA BRNO je tělovýchovná jednota, svojí členskou základnou představuje druhou největší tělovýchovnou jednotu v městě Brně o počtu 1008 členů. Hlavním prostorem pro sportovní činnost členů TJ Tesla včetně neorganizované veřejnosti je sportovní areál, v lokalitě Lesná na Halasově…

4Daňková Lenka - Solná jeskyně Star

4.3
★★★★★
★★★★★
(40)
Jugoslávská 596/27, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz solné jeskyně.

5Mráčková Iva

Palackého třída…, Brno
Dnes už má zavřeno

Salon MIA Vám pomůže najít Váš jedinečný styl! K dispozici máte dámský i pánský vlasový salon - rychlý střih i kompletní barvení. Vlasy „jen“ nestříháme – my je rozmazlujeme. A poradíme v salonu i s péčí na doma. Naši kadeřníci a vizážistky jsou prostě kadeti. Potvrzeno na pražské soutěži Creative…

6Juříček Jaroslav1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Blatného 2321/5, Brno-Žabovřesky Bezdlužná

Nabízíme služby stylového kadeřnického salonu, obchodu, kde naleznete vše pro Vaše domácí lázně a také skvělou kávu a další horké nápoje připravované s péčí nám vlastní.

7BARKLINE DE TOLYA, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme klasické, aromaterapeutické a relaxační masáže. Dále poskytujeme modeláž nehtů, manikůru a pedikůru.

8Zemanová Ivana - kadeřnictví

Halasovo náměstí…, Brno-Lesná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb.

9Sen Sawan s.r.o.- thajské masáže

4.8
★★★★★
★★★★★
(78)
Vídeňská 277/68, Brno Bezdlužná

Nabízíme thajské masáže pro klienty všech věkových kategorií. Thajská masáž zahrnuje kombinaci jógy, akupresury i práci na energ. drahách. Vhodná je při bolesti zad, hlavy, vyčerpání atd. Thajská masáž jako jediná nemá krátkodobý účinek, ale dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a pocit úlevy.

10Masážní studio Shiva

Zapomeňte na čas a nechte se hýčkat při relaxační, tantrické masáži, při které prožijete jedinečný pocit dokonalého uvolnění, dlouhého vzrušení a to vše za svitu svíček, příjemné, tlumené hudbě, vůni levandulového oleje a v příjemném a čistém prostředí našeho masážního salonu.


Firmy v dalších lokalitách


Masáž hlavy v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž hlavy je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi hlavy, migrénami, stresovými situacemi nebo jednoduše potřebují odpočinout a zrelaxovat se.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho profesionálních masérů, kteří se specializují na masáž hlavy. Tyto terapie jsou prováděny v příjemném a uklidňujícím prostředí, které pomáhá uvolnit napětí a stres. Masáž hlavy se provádí pomocí různých technik, jako jsou tlakové body, jemné krouživé pohyby a masážní oleje, které pomáhají uvolnit svaly a zlepšit krevní oběh.

Masáž hlavy je ideální pro ty, kteří tráví dlouhé hodiny u počítače, mají sedavé zaměstnání nebo trpí bolestmi hlavy. Tato terapie pomáhá uvolnit napětí v oblasti krku a ramen a zlepšit celkovou pohodu. Masáž hlavy je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého spánku a snížit úroveň stresu.

V oblasti Morava je mnoho masérů, kteří nabízejí masáž hlavy jako součást svých služeb. Tyto terapie jsou prováděny profesionálně a s ohledem na individuální potřeby každého klienta. Masáž hlavy je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu a uvolnit se od stresu a napětí.