Masáž hlavy – Morava

Masáž hlavy je oblíbenou relaxační procedurou, která se stává stále populárnější i v oblasti Morava. Tato terapie se zaměřuje na uvolnění napětí v oblasti hlavy, krku a ramen a pomáhá tak zlepšit celkový pocit pohody a uvolnění.

1–10 firem z 127 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme odbornou rehabilitační péči, úlevu od bolesti a relaxaci. Provádíme rehabilitaci, fyzioterapii, elektroléčbu, vodoléčbu, ultrazvuk, lymfodrenáže, masáže, skupinová cvičení a mnoho dalšího.

Poslat poptávku rehabilitace-sumperk.cz 725 394 443

Zabývám se lymfatickými masážemi – očistou a zprůchodněním lymfatických cest celého těla. Kromě lymfatických masáží poskytuji klasickou masáž, indickou masáž, masáž lávovými kameny a další druhy masáží. Objednat se ke mně můžete i na lymfodrenážní kalhoty, parafínový zábal nebo infra saunu.

Poslat poptávku lymphfit.cz 606 322 001

Poskytování fyzioterapeutických a rehabilitačních služeb se zaměřením na pohybové ústrojí.

Poslat poptávku rehabilitacenj.cz 556 623 180

Fyzioterapie a rehabilitace, mobilizace páteře a periferní klouby i léčebná tělesná výchova na neurofyziologický podklad, kinesiotaping a elektroléčba.

Poslat poptávku fyzio-holesov.cz 571 896 301

Fyzioterapeutické centrum se zaměřením na ošetření akutních a chronických bolestivých stavů, pohybovou terapii a preventivní programy se specializací na reflexní masáže, terapie laserem, suché uhličité koupele, cvičení na neurofyziologickém podkladu a jiné.

Poslat poptávku fyziocentrumhulin.cz 573 350 578

Kompletní rehabilitační péči, se specializací na neurologická onemocnění a současně psychosomatické poradenství.Naše služby jsou určeny osobám s neurologickým onemocněním, novorozencům a kojencům, dětem s vadným držením těla, dospělým s ortopedickým onemocněním a dalším.

Poslat poptávku rehacentrum-nika.cz 577 213 999

Nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme péči v oborech: ortopedie, neurologie a fyzioterapie.

Poslat poptávku arxmed.cz 582 342 396

Poskytovatel zdravotních služeb pro široké spektrum poruch pohybového aparátu u dospělých a dětí

Poslat poptávku fyziomed.cz 606 900 080

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

Poslat poptávku rehabilitace-burianova.cz 544 228 348

Masáž hlavy v lokalitě Morava – detailní popis

Masáž hlavy je ideální pro ty, kteří trpí bolestmi hlavy, migrénami, stresovými situacemi nebo jednoduše potřebují odpočinout a zrelaxovat se.

V oblasti Morava je k dispozici mnoho profesionálních masérů, kteří se specializují na masáž hlavy. Tyto terapie jsou prováděny v příjemném a uklidňujícím prostředí, které pomáhá uvolnit napětí a stres. Masáž hlavy se provádí pomocí různých technik, jako jsou tlakové body, jemné krouživé pohyby a masážní oleje, které pomáhají uvolnit svaly a zlepšit krevní oběh.

Masáž hlavy je ideální pro ty, kteří tráví dlouhé hodiny u počítače, mají sedavé zaměstnání nebo trpí bolestmi hlavy. Tato terapie pomáhá uvolnit napětí v oblasti krku a ramen a zlepšit celkovou pohodu. Masáž hlavy je také skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého spánku a snížit úroveň stresu.

V oblasti Morava je mnoho masérů, kteří nabízejí masáž hlavy jako součást svých služeb. Tyto terapie jsou prováděny profesionálně a s ohledem na individuální potřeby každého klienta. Masáž hlavy je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví a pohodu a uvolnit se od stresu a napětí.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.