Lymfatická masáž – Morava

Lymfatická masáž je účinná metoda pro zlepšení krevního oběhu a odstranění toxinů z těla. V oblasti Morava je tato masáž stále více populární, protože lidé si uvědomují její pozitivní účinky na zdraví.

1–10 firem z 228 nalezených Filtry

1Eva Mozgová (Křížová) – Lymfatické masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tří bratří 468, Valtice Ověřená

Zabývám se lymfatickými masážemi – očistou a zprůchodněním lymfatických cest celého těla. Kromě lymfatických masáží poskytuji klasickou masáž, indickou masáž, masáž lávovými kameny a další druhy masáží. Objednat se ke mně můžete i na lymfodrenážní kalhoty, parafínový zábal nebo infra saunu.

3REHAFYZ s.r.o. (pobočka Němčice nad Hanou)5 poboček

Sokolská 522, Němčice nad Hanou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby ke zlepšení fyzické a psychické. Provádíme odborná ošetření a zajistíme Vám co nejlepší zdravotní výsledek. Jsme tým tvořený rehabilitační lékaři a fyzioterapeuty. Klademe velký důraz na odbornost a lidský přístup. Léčíme chirurgické, neurologické, ortopedické, psychické i kožní…

4MINALT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Třebovická 5080/41, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekvalifikačních kurzů s akreditací zaměřených na masáže různého typy.

6THERÁPON AQUA

4.6
★★★★★
★★★★★
(613)
Štefánikova 1301/4, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno

Relaxační centrum nabízí bazén, whirpool, parní, finské i infrasauny, solné jeskyně, rehabilitační posilovny, masáže (klasické, indické, lymfatické, ajurvédské či egyptské).

7Rehabilitace Anna Mikšíková s.r.o. (pobočka Ženklava)1 pobočka

Ženklava 205, Ženklava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zdravotnické zařízení poskytující komplexní, odborné rehabilitační služby.

8Klinika Vital s.r.o.

Nádražní 663, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Moderní rehabilitační centrum.


Firmy v dalších lokalitách


Lymfatická masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Lymfatická masáž je speciální druh masáže, která se zaměřuje na lymfatický systém. Tento systém je zodpovědný za odstraňování odpadních látek z těla a zlepšení imunitního systému. Masáž se provádí jemnými pohyby, které stimulují lymfatické uzliny a pomáhají odstraňovat toxiny z těla.

V oblasti Morava je lymfatická masáž stále více populární, protože lidé si uvědomují její pozitivní účinky na zdraví. Masáž pomáhá zlepšit krevní oběh, snižuje otoky a bolesti svalů a kloubů. Také pomáhá zlepšit imunitní systém a odstraňovat toxiny z těla.

Lymfatická masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a je ideální pro ty, kteří trpí otoky, bolestmi svalů a kloubů, nebo mají problémy s imunitním systémem. V oblasti Morava je mnoho kvalifikovaných masérů, kteří nabízejí tuto účinnou metodu.

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a odstranit toxiny z těla, lymfatická masáž je skvělou volbou. V oblasti Morava je mnoho kvalifikovaných masérů, kteří vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů. Kontaktujte je dnes a začněte se cítit lépe!