Lymfatická masáž – Morava

Lymfatická masáž je účinná metoda pro zlepšení krevního oběhu a odstranění toxinů z těla. V oblasti Morava je tato masáž stále více populární, protože lidé si uvědomují její pozitivní účinky na zdraví.

1–10 firem z 237 nalezených Filtry

1BODY UP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Dělnická 1222/53, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Estetické studio BODY UP spolu s nejmodernějšími světovými technologiemi světové značky Alma Lasers a profesionální světovou kosmetikou Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní řešení všech kosmetických a estetických problémů. Přivítáme vás v prostředí, kde je pro nás důležitá nejen…

2Perfect Salon s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 2033/44a, Brno-Černá Pole

Poskytujeme kardiozónu a kosmetiku a děláme prodlužování řas. Dále nabízíme masáže a lymfatické masáže i také liposukce. Nabízíme hubnutí s trenérem a power plate.

3Vrbová Vlastimila, PaedDr.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(98)
Grohova 118/22, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme kadeřnické služby, prodlužování a trvalou řas, kosmetiku, permanentní make-up, pedikúru, bezbolestnou liposukci, vakuové i lymfatické masáže.

4Dujíčková Monika, Studio MONDE

Horova 1917/38a, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické a masážní služby. Provádění líčení, prodlužování řas, pedikúru a manikúru. Prodej přípravků Alcina.

5Todarellová Michaela

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brožíkova 14, Brno-Lesná

Provádění klasické, havajské, anticelulitidové a medové detoxikační masáže či liftingu obličeje, reflexní terapie plosky nohou i lymfatického systému.

6Ryza Dušan

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
třída Kpt. Jaroše…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Nabízím ajurvédské masáže pro zdraví a relaxaci, léčitelství i alternativní léčbu.

7I+M BELLIS, spol. s r.o.

Jsme studio krásy Bellis v centru Brna a nabízíme kadeřnické, kosmetické služby, dále manikůru, pedikůru, dermax wawe a v naší nabídce naleznete i masáže a permanentní make-up.

8To.Si Dopřej Masáž - Novotná Simona

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého třída 742…, Brno-Královo Pole Bezdlužná

Osvědčeným, prověřeným a účinným prostředkem pro regeneraci našeho organizmu je již po staletí MASÁŽ. Zde si můžete vybrat z nabídky masáží a doplňkových produktů, které přispívají ke zdraví a vitalitě člověka. Naše masáže jsou pro Vás, kdo se chcete zastavit v dnešní uspěchané době. Přijďte si…

9HANNAH Beauty Zone s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(57)
Kubíčkova 1115/8, Brno-Bystrc Bezdlužná

Jsme kosmetické studio a provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření. Provádíme neinvazivní liposukce. Nabízíme nejnovější trendy v oblasti péče o tělo i pokožku a zároveň Vám tyto metody vždy představit za dostupné ceny. Veškeré služby, které nabízíme samy testujeme a tak máme možnost vždy…

10Hubertová Martina

V našem salónu nabízíme bohatou škálu kosmetických a masážních služeb. Odpočívat můžete při klasické masáži, přístrojové lymfodrenáži, ultrazvukové kavitaci, pedikúře, nehtové péči nebo tetování! Přijďte si k nám odpočinout od všedních problémů a starostí a nabrat životní energii.


Firmy v dalších lokalitách


Lymfatická masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Lymfatická masáž je speciální druh masáže, která se zaměřuje na lymfatický systém. Tento systém je zodpovědný za odstraňování odpadních látek z těla a zlepšení imunitního systému. Masáž se provádí jemnými pohyby, které stimulují lymfatické uzliny a pomáhají odstraňovat toxiny z těla.

V oblasti Morava je lymfatická masáž stále více populární, protože lidé si uvědomují její pozitivní účinky na zdraví. Masáž pomáhá zlepšit krevní oběh, snižuje otoky a bolesti svalů a kloubů. Také pomáhá zlepšit imunitní systém a odstraňovat toxiny z těla.

Lymfatická masáž je vhodná pro lidi všech věkových kategorií a je ideální pro ty, kteří trpí otoky, bolestmi svalů a kloubů, nebo mají problémy s imunitním systémem. V oblasti Morava je mnoho kvalifikovaných masérů, kteří nabízejí tuto účinnou metodu.

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a odstranit toxiny z těla, lymfatická masáž je skvělou volbou. V oblasti Morava je mnoho kvalifikovaných masérů, kteří vám mohou pomoci dosáhnout vašich cílů. Kontaktujte je dnes a začněte se cítit lépe!