Kinesiotaping – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Eva Koudelková s.r.o. – Léčebné rehabilitace KoJa

4.0
★★★★★
★★★★★
(32)
nám. Přerovského…, Přerov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rehabilitační zařízení. Nabízíme individuální fyzioterapii, skupinovou LTV, tejping – kinesiotejping a fyzikální terapii. Objednejte se k nám na rehabilitaci! Jsme tu pro vás každý všední den.

2Jenyš Jiří

Bednaříkova 2893/1a, Brno-Líšeň
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Provoz masérského studia se zaměřením na sportovní masáže, rekondiční masáže a relaxační masáže. Masáže Jiřího Jenyše se nachází v brněnské části Líšeň.

3MUDr. Milan Podlipný

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Divišovo náměstí…, Znojmo

Jsme sanatorium a poskytuje služby z oblasti rehabilitace a akupunktury a elektroakupunktury a celostní medicíny a také i lázeňství. Veškeré služby lázeňství a rehabilitace jsou poskytovány v nově rekonstruovaném renesančním domě z 12. století v historickém centru Znojma. V 1. poschodí můžete vidět…

4Olišar Jindřich - Masáže Fénix1 pobočka

Masáže klasické, lávovými kameny a čokoládové, medové i skořicové zábaly, baňkování a kinesiotaping. Zabýváme se prodejem dárkových poukázek.

5Tomáš Brabec, DiS

Masáže a ošetření svalů při bolestech zad a kloubů metodou reflexní stimulace svalů s využitím kinesiotapingu.

6Miluše Vránová - Zdravíčko

Masáže a služby se zaměřením na manuální lymfodrenáže, relaxaci a regeneraci celého těla. Provádíme masáž lávovými kameny, lymfatické masáže, SM-systém, kinesiotaping, míčkování, reflexologie plosky nohy, indickou a havajskou masáž.

7Sedláčková Ludmila

Zaobírám se zdravotním cvičením pilates a masážemi. Dále nabízím sportovní, klasické, havajské či aroma masáže, reflexní masáž chodidel, kinesiotaping, mobilizační techniku a Thajskou bodovou masáž.


Firmy v dalších lokalitách


Kinesiotaping v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kinesiotaping najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.