Karpální tunel – Morava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MUDr.Zdenka Stratilová - Medica Aesthetica

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Viniční 4049/235, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní péči o zdraví, krásu a půvab Vašeho těla v příjemném prostředí s prvotřídním přístrojovým vybavením kliniky MEDICA AESTHETICA, Vám poskytne náš tým špičkových odborníků v čelem s Doc. MUDr. Janem Válkou a MUDr. Zdenou Stratilovou.

2MUDr. Jaromír Vašíček Privátní chirurgická ambulance

4.8
★★★★★
★★★★★
(87)
Gajdošova 2537/54, Brno-Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Jaromír Vašíček- Chirurg s více než 20-letou praxí v oboru všeobecná chirurgie. Privátní chirurgická ambulance, Provozujeme privátní chirurgickou ambulanci.

3M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

4doc. MUDr. Jan Válka- Medica Aesthetica

4.3
★★★★★
★★★★★
(23)
Poliklinika Viniční…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnuji se plastické chirurgii. Má specializace je v oboru korektivních operací nosu. Dále se zaměřuji na syndrom karpálního tunelu, hemangiomy, atherom, gynekomastie, lipom, gangliom a další.

5Medica Chirurgica s.r.o.

Nabízíme ošetření nestátního zdravotnického zařízení v oblasti jednodenní péče. Dále se zaměřujeme na operace hemeroidů či Dupuytrenovy kontraktury. Mimo jiné operujeme syndrom karpálního tunelu a provádíme drobné chirurgické, otropedické a neurochirurgické výkony.


Firmy v dalších lokalitách


Karpální tunel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Karpální tunel najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.